Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m14 kart nie strzela na auto, na pojedyńczym co drugi strzał, puste strzały


Recommended Posts

Elo

 

mam problem z repliką m14 kart, mianowicie kiedy strzelam na pojedyńczym leci co druga, trzecia kulka, na auto nie leci żadna czasem tylko pierwsza reszta to puste strzały. Rozkręcałem go już dziś kilka razy ale ciągle to samo, rozbierałem komorę, strzelałem na hi capie i lowie, pryskałem silikon w komorę i magazynek, wymieniałem gumkę na stockową i systemy no i ciągle to samo. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów. Z góry dzięki

 

ps. z gb jest na pewno wszystko w porządku

Link to post
Share on other sites

Nie potrafię podać dokładnej przyczyny i nie wiem dlaczego tak się działo ale ostatnio jak bawiłem się trzema M14-stkami Karta, to każda miała taki sam problem na stockowych bateriach które dołączają do zestawu, przy podłączeniu lepszego pakietu wszystko powracało do normy w każdym z trzech egzemplarzy. Może spróbuj na lepszej baterii się pobawić, nic więcej nie mogę doradzić ponieważ nie miałem możliwości rozebrania tej repliki, więc nie chcę zgadywać. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

karabinek mam od tygodnia, ma on wzmocnione części w gb sprężyna m110, wymieniłem w tym tygodniu gumkę hopa na systemy sylikon i kulki g&g dalej nie bardzo chce strzelać na auto, czasami pójdzie krótka seria i przestaje strzela na pusto, puszczę spust, wcisnę znowu krótka seria reszta puste

Link to post
Share on other sites

Nie potrafię podać dokładnej przyczyny i nie wiem dlaczego tak się działo ale ostatnio jak bawiłem się trzema M14-stkami Karta, to każda miała taki sam problem na stockowych bateriach które dołączają do zestawu, przy podłączeniu lepszego pakietu wszystko powracało do normy w każdym z trzech egzemplarzy. Może spróbuj na lepszej baterii się pobawić, nic więcej nie mogę doradzić ponieważ nie miałem możliwości rozebrania tej repliki, więc nie chcę zgadywać. Pozdrawiam

 

Ale kable powinien na sylikonowe zamienić, co?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Ale kable powinien na sylikonowe zamienić, co?

To mu dojechałeś, nie ma co. a kable silikonowe mam ze złomu za 50gr :lol:, a izolację robię sam. Sylikonem z biedronki :-F Dobra koniec OT. playerpl zmieniałeś magazynek/magazynki? Dało to coś. Wiem, że masz kulaski g&g. Może po prostu z magiem coś nie tak.

Edited by decigner12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...