Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam

 

co to jest qlka ??

 

IVO kosztują 29.99 NETTO u dystrybutora, uvex.pl raczej Tobie ich nie prześle (1 pary). Nie parują wytrzymują strzały z gazówki na CO2 (110m/s@.20g) na kulce .28.

 

XONE odpuściłem sobie po rozmowie ze sprzedawcą. podobno szłu nie robią, choć podobają mi sie bardziej niż IVO więc zamowiłem tez i te. One z kolei kosztują 14,3 NETTO u dystrybutora.

 

pozdrawiam

wilku

Link to post
Share on other sites
jak jest z parowaniem szybek w obydwu typach

Wiesz wszystko ci zaparować może. Mi one zaparowały dwa razy ale jak ich nie mniałem założonych na oczach tylko na głowie (podniesione tak w góre)

 

To czy wytrzymaja rozumiem bylo testowane? Z czego?

Dużo osób używa tych okularów i je testowało poszukaj na forum. Ja swoje testowałem z stockowego M733 i nie było żadnej ryski.

 

Pozdrawiam

 

EDIT.

Nie pisałem że kupiłem tam te okulary, tylko że tam można kupić te okulary. Kiedyś ktoś na forum pisał że kupił je tam.

Link to post
Share on other sites

Kupiles tam okulary w takiej cenie ?

Jesli tak to mnie zdziwiles bo jakos dziwnym przypadkiem sa tam chyba przedstawione ceny sa netto - z watem cena np I-VO wynosi 36.47. Czyli juz jakby nie patrzac nieco drozej niz tobie sie wydaje.

 

Uvex sprzedaje oczywiscie dla detalistow + jeszcze trzeba doliczyc do tego koszt przesylki.

 

Polecam uwazniejsza lekture i wypowiadanie sie jesli sie sprawdzilo wszystko. Kontakt z firma Integra Safety S.A (to jej strona wlasnie www.uvex.pl , przedstawicielem na Polske firmy UVEX Arbeitsschutz GMBH jest bardzo dobry. Osoby tam pracujace sa rzetelne i bardzo pomocne.

Link to post
Share on other sites

IVO w Uvex kosztuja niecale 37 pln jak bylo napisane. Generalnie nie sprzedaja detalicznie chyba, ze maja malo roboty albo gdy sie ladnie poprosi - akrat mam do nich 400 metrow wiec ja tam kupuje detalicznie, lecz osobiscie.

 

Ivo spokojnie moga zaparowac i na nosie. Wystarczy polozyc sie w upal na wilgotnej sciolce i okutac szmata :).

 

Przy doborze pamietac nalezy ze okulary nie pasuja do kazdej twarzy. Mi np. Xone nie pasuja - za duze szpary, IVO zas pasuja swietnie.

Link to post
Share on other sites

na uvex.pl jest lista dystrybutorow

 

pozatym mozna je zamowic w prawie kazdym powazniejszym sklepie BHP. Tak zrobilem - poprostu dopisali mnie do najblizszego zamowienia. Telefon, ze juz sa i gotowe.

Zamowilem od razy dwie szybki... bo przezroczysta dobra do asg, a i przeciwsloneczna godna jest tego by lazic w nich po cywilu :wink:

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...