Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bestia do CQB


Recommended Posts

niż jak wielu buraków wywalić tą kasę na replikę G&P i kupić okularki z hipermarketu budowlanego za 7 zł.

 

Jestem podwójnym burakiem. Mam karabin [Made in China] za 500zł, tylko 300 fps i okularki z allegro za 7zł.

 

Wydaje mi się że choć strzelam się 4 lata, nie potrzeba mi więcej niż 300 FPS (bynajmniej do budynku), karabin za 500zł można zrobić tak, aby strzelał tak samo jak ten za 1500zł. Używam venitexów za 7zł, strzelałem w nie z bliska z 400 fps i nic. Na dodatek, nie parują i są bardzo ładne. Dlaczego tylko z 400 FPS? Bo rzadko kto ma więcej.

 

Dalej jestem "Burakiem"?

Link to post
Share on other sites

No ja nic nie mówię, jesteś po prostu lepszy, bo masz PTW Systema i maskę czy tam okularki za "1000zł". I dlatego masz prawo krytykować/obrażać osoby które używają okularków za 7zł.:

http://www.allegro.pl/item856100616_okular...nu_venitex.html

 

1/2 z 14stu osób w mojej ekipie ich używa i bardzo je chwali. No cóż, widocznie połowa chłopaków z GGRS-u to buraki. Nie będę im tego mówił, bo się pogniewają i przestana się strzelać.

 

Również wesołych;)

 

P.S. A jak byś się poczuł gdybym powiedział ze wszyscy którzy mają PTW to Buraki?

 

Kończę rozmowę z Tobą i radzę, abyś nie używał czasem słów w stylu "buraki" w kierunku osób które mają coś "tańszego". To że mają coś gorszego od Ciebie, to wcale nie znaczy ze są gorszymi Airsoftowcami. W moim środowisku, bardziej się ceni to co kto potrafi, a nie to co ma.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Słuchaj gościu - nie mów mi co mam robić i co mam mówić- to po pierwsze. Po drugie - wytłumaczę Ci sens tego zdania o markowych replikach i tanich okularkach. Sugerowałem w nim iż warto lepiej zainwestować w dobrą ochronę oczu a słabszy i tańszy karabin a nie w markowy super drogi i tanie okularki. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to masz problem. NIE SĄDZĘ, że Twoja grupa ani nikt z Twoich kolegów to buraki. Więc stul dziób smarku bo za mało masz lat aby walić internetową PYSKÓWĘ tymbardziej kiedy temat przestał być drążony. Szukasz emocji ? Popyskuj tacie.

 

EDIT: Poza tym faktycznie, przekonałeś mnie -te okularki muszą być boskie skoro TY je nosisz.. Tylko co z nimi może się stać kiedy znajdziesz się w innym środowisku, gdzie mogą nie wytrzymać strzału z silniejszej repliki ? Przetestowałeś je czymś mocniejszym ? Nie zmienię zdania - NA OCHRONIE OCZU NIE MOŻNA OSZCZĘDZAĆ ! Mnie pouczasz a sam popełniasz błędy niedoświadczonego gracza. Sorry ale ja bałbym się je nosić.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites
niż jak wielu buraków wywalić tą kasę na replikę G&P i kupić okularki z hipermarketu budowlanego za 7 zł.

 

Nie wiesz co piszesz? Glucie :lol:

 

Tylko co z nimi może się stać kiedy znajdziesz się w innym środowisku, gdzie mogą nie wytrzymać strzału z silniejszej repliki ?

Wątpię żebym się strzelał wtedy. A jeśli tak, to ściągnąłbym Bolle z hełmu i ganiał w nich.

 

Chyba Cię to zdenerwowało:

 

P.S. A jak byś się poczuł gdybym powiedział ze wszyscy którzy mają PTW to Buraki?

 

Zbanujcie mnie za karmienie trolla, ale po prostu nie mogę się powstrzymać.

Przepraszam.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Zanim wytniesz jakiś kawałek to przeczytaj sens całej wypowiedzi. Człowieku Ty jesteś chyba idiotą ? Napisałem to wyżej i napiszę jeszcze raz - BURAKI TO LUDZIE DLA KTÓRYCH NAJWAŻNIEJSZA JEST MEGA MARKOWA REPLIKA a OKULARKI TO DRUGI PLAN I KUPUJĄ NAJTAŃSZE KICZE. Taki jest sens tego zdania, które wiernie cytujesz.

 

EDIT - kolejny - nie uważam się ani za lepszego ani za gorszego od nikogo kto ma słabszą replikę - Pyskaty Smrodzie ! Pewnie w rozmowie nie wirtualnej nie byłbyś już takim poetą.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Wtedy twoja wypowiedź, powinna brzmieć tak:

 

Osobiście wolę dać 1000 zł za okulary (cena to oczywiście przykład) niż jak wielu buraków wywalić tą kasę na replikę G&P a za resztę kupić okularki z hipermarketu budowlanego za 7 zł.

 

Naucz się pisać, a później mów, że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. Mimo to, znajdzie się ktoś kto ma replikę G&P, oraz te okularki. Dla mnie nie jest burakiem.

 

A zadałeś sobie takie pytanie?

EDIT - kolejny - nie uważam się ani za lepszego ani za gorszego od nikogo kto ma słabszą replikę - Pyskaty Smrodzie ! Pewnie w rozmowie nie wirtualnej nie byłbyś już takim poetą.

 

A to dla mnie bomba:

A jak czytam, że najlepiej podkręcić replikę do 370 i wtedy będzie się mieć uniwersalny sprzęt do budynku i do lasu to mi się śmiać chce.

 

nie uważam się ani za lepszego ani za gorszego od nikogo kto ma słabszą replikę

 

Teraz, to i ja się śmieję;)

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Nie wiem w czym tu widzisz coś dziwnego. Dokładnie ludzie takie informacje piszą. Oto kolejny dowód na to, że nie czytasz uważnie bo np. takie słowa padły w tym temacie:

 

SP90 jest zupełnie wystarczające i bezpieczne na ile to możliwe (bo jak ktoś jest idiotą to się i szarym mydłem potnie jak przyjdzie co do czego), SP100 maks jeśli ma to być replika i do lasu i do budynków i wtedy już strzelanie z bardzo dużą uwagą.

 

Co nie oznacza, że jestem lepszy mając większą moc w replice. Dla mnie tego typu moc jak w cytacie to niestety nie jest replika do lasu. Tyle

 

P.S: Major nie czepiam się i nie prowokuję. Używam cytatu w innym celu.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Zapewne chodzi o to, że jeśli chcesz mieć jedną replikę, której będziesz używał zarówno w budynku jak i w lesie, nie może mieć więcej niż 350 FPS (czyli dobrze uszczelnione M100). A to że taka moc, to nie nie jest replika do lasu (według Ciebie), to nie znaczy ze możesz pisać posty w stylu:

 

A jak czytam, że najlepiej podkręcić replikę do 370 i wtedy będzie się mieć uniwersalny sprzęt do budynku i do lasu to mi się śmiać chce.

 

Ciekawe czy gdyby ktoś z 300 FPS-ami, "zabił" cię w lesie (choćby elektryki TM), to czy byś się śmiał.

 

Oj, zapomniałem, mniej niż 500 FPS to Ty nie czujesz :-F

 

Tylko czekać, aż jakiś Poseł, z nudów się tym zajmie. Zrobią limit 50 m/s i to będzie wszystko. Wrócą stare dobre czasy sprężynek w stylu Desert Eagle UHC.

 

Jeszcze jedno: Kończę definitywnie rozmowę z Tobą. Możesz pisać że jestem małym, 20-letnim smarkatym gnojem itp itd. Trudno będzie Ci mnie teraz sprowokować abym cokolwiek do Ciebie napisał. Po prostu zrobiłem-

Popyskuj tacie.
i powiedział mi, ze jeśli ktoś za wszelka cenę, próbuje być mądrzejszym od Ciebie, to mu ustąp, powiedz że taki jest i zakończ rozmowę.

 

Jeszcze raz Serdecznie Cię pozdrawiam, i życzę samych kumpli z 1000-cem fps-ów. Bawcie się dobrze, ale nie mówcie nikomu że istniejecie.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Nie ujmuje mi fakt, ze trafi mnie ktoś ze słabszej repliki. Tu nie trafiłeś zupełnie. Nie znasz mnie jednak więc nie mogłeś tego wiedzieć.Poza tym to zaczynasz majaczyć i mój poświęcony czas na Twoją jakże doskonałą osobę dobiegł już końca. Z majorem i Painballem rozmowa miała sens mimo, że prawie w niczym się nie zgadzaliśmy. Z Tobą natomiast nie bardzo mozna nawiązać jakąkolwiek rozmowę bo wszystko zacytujesz i doszukujesz się pierdół. Powinieneś zostać politykiem. Robił byś to co teraz - dużo mamlał gębą a mało z tego miało by sens i odzwierciedlenie w życiu. Pozdrawiam

 

P.S: Pisz co chcesz malutki. Nie zamierzam już na nic Ci odpowiadać więc możesz uruchomić swoją fantazję i do dzieła.

Link to post
Share on other sites

Jacek, czy tobie się coś we łbie nie pomieszało ? Skoro Kolega Miloslupsk pisze, że moc 370 fps jest ok, ale dla budynków, nic więcej. Do lasu jednak potrzeba repliki z nieco większym powerem. Tak jak napisał, lepiej kupić chinola za 400zł i porządną ochronę twarzy, oczu itd. niż replikę GP, GG, SYSTEMA lub inne "lanserskie" ścierwa i do tego okularki za 6.99zł. Na zdrowiu nie ma co oszczędzać.

 

Do tego dodam, że w momencie, gdy gracze w danym środowisku mają po 500fps w karabinkach, to gra idzie ku realniejszej, bo co to za zabawa na 20m, jesli można zwiększyć dystans do 50m, przy zachowaniu wszelkich możliwych zabezpieczeń.

Skoro piszecie, że z 500fps można zrobić krzywdę, ale z 315fps rownie dobrze też i może to być znacznie gorsze od dużej mocy, bo gracz z dużą mocą ZAWSZE rozważnie myśli, nie strzela z małych dystansów itp. Co natomiast robi osoba z 320fps, która twierdzi że taką mocą nic nie można zrobić ? Strzela z każdej odległości, najczęściej Full auto, często po twarzy. Większość przypadków uszczerbku na zdrowiu spowodowanych przez kulkę jest spowodowane przez nieumiejętne obchodzenie się z repliką do 400 fps. Gracze powyżej tej mocy myślą jak strzelają i skąd strzelają.

 

Osobiście mam kilka karabinków, w każdym grzebałem, w każdym mam milion pięćset sto dziewięćset FPSów. Jeden ma 340fps. Zauważyłem, że z repliką, która ma 340 fps muszę biegać bardziej odpowiedzialnie niż z taką, co ma 570. Czemu? Dlatego, że od razu po włączeniu mi się myśli "mam 340 fps, nikomu krzywdy nie zrobię" wtedy mogę dopiero pokrzywdzić kogoś. Mając 570fps idę z rozwagą, myślę zanim oddam strzał, szacuje odległość między mną a celem, CELUJĘ, i oddaje kilka celnych strzałów. Mając 340 fps po prostu oddaje serie, dopóki cel się nie przyzna. Czym większa krzywdę mogę zrobić ?

Link to post
Share on other sites

A ja mam lanserskie gówno. I to nawet dwa :) Systema PTW wymiata! Mało tego Panowie! Nawet okularki mam zajebiste! (osoby mające problemy z czytaniem ze zrozumieniem ostrzegam- to była ironia, chociaż mam PTW).

 

Okej, uważam że li polka walnąć i rof będzie super. A ja uważam że wszelkie ograniczenia są do kitu. Nigdy nie pytam kto ile ma. Nie obchodzi mnie to. Po prostu nie daję się trafić :). Mam u siebie 430 fps. I w budynku, i w lesie. Czasem to dużo i przechodzę na boczną ale zazwyczaj nikt nie krzyczy że coś nie gra. Wyłapałem wiele razy z 500+ fps. I nie było źle. Mnie jara to, że przy mocy replik 430+ można się bawić na zajebistych odległościach. Jest extra i frajda. Przestańcie drzeć koty i przede wszystkim nie gadajcie bzdur. Niech admin to wyrzuci w kosmos. I spokojnie, więcej wina, mniej wrzasków. I dobre okulary! W życiu nie założyłbym na oczy czegoś za 7 zł. Jestem pewien że samo ich noszenie jebie wzrok bardziej niż 30 lat pracy przed kompem.

Link to post
Share on other sites

Co nie oznacza, że jestem lepszy mając większą moc w replice. Dla mnie tego typu moc jak w cytacie to niestety nie jest replika do lasu.

Owszem, dlatego pisałem o CQB. A 370FPS do lasu to konsekwencja chęci posiadania repliki uniwersalnej w miarę i bezpiecznej na ile to możliwe. A wbrew temu co niektórzy myślą z 370FPS da się na fajne dystansy dobrze bawić w lesie, ja ze stockiem Boyi bawiłem się w strzelca wyborowego (420FPS i precka) i nawet mi to całkiem szło. A i tak od zawsze chciałem mieć 600FPS + i do teg będę dożył 8-)

 

P.S: Major nie czepiam się i nie prowokuję. Używam cytatu w innym celu.

Wiem :)

Link to post
Share on other sites
. Człowieku - ogarnij się - dostałem z przystawu z 520 FPS tak, że kulki z policzka wyciągałem i ból był niesamowity.. W trakcie nocnych manewrów kolo wypalił mi z minimca podchodzącego pod 500 FPS chyba z pół boxa w dupsko (ot taki miał ciężki palec). Do nikogo jednak pretensji nie miałem choć to był naprawdę hardcore.

Milo wybacz ale jesli w waszym środowisku (rejonie/okolicach) takie zagrywki nie są w żaden sposób piętnowane no to nic ino rama kupować i na max wykrecać?

ps:z jakim extremalnym sportem da się asg porównać ?

Na większości ślaskich strzelanek w budynkach max 350 fps i tylko na singlu

 

ps:oswieć mnie na pw bo i ja nie chcę tu offtopa :-)

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...