Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] M92F TM vs. UHC


Recommended Posts

A tak na serio piasek przydalo by sie w cos opakowac :)

Zlitujcie się... A jakby to opakowanie pękło? Albo wyobraź sobie tą wilgoć. co by się stało po jakimś czasie. Jakby to się otworzyło. W piachu też są bakterie. Mógłby być nieżły zacap :)

 

Zwiększając wagę magazynka niewiele zwiększysz wagę pistoletu. W modelach, które mają sprężynę z krótką komorą od dołu do góry da się coś wykombinować. W berett'cie poprostu nie ma miejsca. Mag to najcięższy element w M92F. Powtórzę - wątpie aby to zmieniło praktyczną wagę pistoletu.

Pogadaj z ludźmi którzy mają ruiny UHC i odkup od nich okładziny rękojeści z ołowiem w środku. Odkręć stare, włóż nowe i na prawdę, waga zwiększy się do.... fajnej :lol: . Zewnętrznie niczym się nie różnią (patrz: w.w. porównanie oznaczeń)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hmmmmmmmm.... Jak coś to ja mogę sprzedać tralalalala jak coś to pisz na priva.

 

edit: Piasek to zły pomysł. Jak Ci zależy na cięzkim magazynku to kup sobie od UHC na Tajgunie. Ze zniżką chyba 25,50pln.

(żeby nie było, że tu komis robię 8) )

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć!

Odświeżę znowu temat.

Otóż byłem dzisiaj w sklepie i mogłem porównać berettki od TM i Cyber Gun/KWC. No i?? No i żadnego porównania nie ma!! Różnica w zasięgu to minimum 10 metrów (a myślę, że nawet z 15). Poza tym, po wyjęciu naładowanego magazynku z CG wysypują się kulki... w TM takie coś nie ma miejsca...

Myślę, że naprawdę warto wstrzymać się trochę z kupnem, dołożyć trochę kasy i kupić lepszą wersję, która posłuży dłużej niż rok...

Ja na szczęście mam odłożone i po weekendzie kupuje:) aaajjj :)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...