Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakiej firmy g36 jako solidna baza do tuningu ?


Recommended Posts

Witam Wszystkich serdecznie

Jestem mocno zainteresowany nabyciem repliki G36 a niezbyt się orientuję w możliwościach rozbudowy modeli dostępnych na rynku.

Wybór jest taki:

Classic Army, Ares ok 1000pln

Jing Gong, GFC ok 500/800pln

 

Chciałbym ostatecznie uzyskać ok 430-450 fps po konsekwentnej modernizacji elementów, które powinny zapewnić w miarę sprawne i bezawaryjne działanie.

Na drugi plan natomiast schodzi dbałość o szczegóły w odwzorowaniu oryginału i materiał zewnętrzny.

 

Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat bo sam nie bardzo to wszystko jeszcze ogarniam a po paru akcjach na pożyczonym sprzęcie pomyślałem, że chciałbym replikę raczej z tych, które można upuścić i potrząsnąć a nie obawiać się o to, że nawali w najmniej odpowiednim momencie.

Link to post
Share on other sites

bierz CA. JG ma innej ługosci dysze a CA ma 24mm i wszystkie bore upy robione do gietki maja włąsnie 24mm długosci dysze. wiec CA :) kable silikoniowe w standardzie, styki sie pala wiec lepiej chińskie po jakimś czasie załozy ć :D albo mosfet dać od razu. spręzynę m120 guardera, bore up, precka systemy, bateria 9,6v guma guarder lub systema i masz jak bykok 440 fps :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź - zaraz sobie mniej więcej zliczę jakie to koszty będą i pomyślimy.

 

Generalnie to na zbrojowni mają g36 po jakimś tam tuningu gdzie goła klamka kosztuje 499 a po jakiejś tam modernizacji 410-430 fps nowa to koszt 720pln.

Ja sobie doskonale zdaje sprawę z tego, że JG to jest ta niższa półka ale tu koszt to ok 800 pln z 2xmidcap a CA to jakieś 2x tyle wyjdzie lekko. Wiadomo tym samym, że połowę tańsza replika będzie zawsze gorsza pod jakimiś tam względami ale z drugiej strony jeszcze połowa budżetu zostałaby na koserwację i ewentualną wymianę elementów, które szybciej sie wysypią niż np w CA.

Edited by kurdeten
Link to post
Share on other sites

Właśnie a wolałbym g36 w długiej wersji. Tak sobie myślę, że skorp i tak wszystkie flaki pójdą do wymiany i zostaje tylko obudowa to może nie szaleć z CA tylko tego jing ganga czy jakoś tak brać bo to połowe tańsze a przynajmniej nie będzie szkoda jak gdzieś sie potłucze. Ma w końcu mocno i daleko strzelać a nie wyglądać

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...