Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Do jakiej ładownicy pasują magazynki do Steyr Auga


Recommended Posts

hmmm do stu tysiecy roznych

 

moglbys doprecyzowac, od jakiego oporzadzenia chcialbys je poupychac?

 

bo z tego co wiem, to wejda do wiekszosci ladownic pasujacych do magazynkow karabinowych (np. m4/16). Moze nie dwa, ale jeden napewno.

 

chocby: ladownice ALICE, oporzadzenie PATTERN 83,

Link to post
Share on other sites

Kamizelki taktyczne amerykańskie mają kieszenie do których idealnie pasują magazynki z AUG'a. Mam taką kamizelkę - nie wiem który to model dokładnie, dwie kieszenie na magazynki po każdej stronie, na dole małe kieszonki na granaty. Kieszenie pionowe. Ja sam też próbowałem pakować magi do ładownic z ALICE po dwa spokojnie się mieściły. Nic dziwnego, bo AUG strzela tą samą amunicją co M-ki. Magazynki też są wielkością zbliżone.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, uzyskałem odpowiedź, bałem się, ze mogą (magazynki) okazać się za szerokie, a nie ma ładownic specjalnie dla AUG'a. Ale jeśli jest tyle odpowiednich ładownic to szansa że źle trafię jest bardzo mała.

 

Zaś do moderatorów kieruje prośbę, o zamknięcie tematu

Link to post
Share on other sites

Ja sprawdzalem, ze magazynki od AUGa dosc dobrze sie mieszcza do polskich ladownic od AK-47/AKM, ktore mozna kupic na allegro za tanie pieniadze... Kieszenie w tych ladownicach sa co prawda troche za glebokie, ale ladownice latwo by bylo tak przeszyc, aby bylo w sam raz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Powiem tak, jak ja robilem ladownice dla ludzi na magi od AUGa to wlasnie byly robione na wzor zwyklych do emki, tylko minimalnie szersze (w zwyklych np CQB do emki magi wejsc wejda, ale przy wyciaganiu wypadaja dwa najczesciej - ladownica jest bardzo ciasna)

Edited by kthulhu
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

necro-post

 

ładownice 3x2 M14 QCB http://miwomilitary.pl/?p=8.1053.CQB-NA-3-X-2-MAGAZYNKI.B-23.MIWO-MILITARY

 

ładownice 3x2 AKS QCB http://miwomilitary.pl/?p=8.1228.%27IRASEK%27-NA-3-X-2-MAGAZYNKI.B-57.MIWO-MILITARY

 

Mam 6 magazynków do AUGa - do której ładownicy będą pasowały lepiej? A może jakieś inne ładownice?

Edited by rzeznicc
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam dedykowane, uszyte na miarę od Kthulhu - PS Tactical Gear. Są na bazie ładownic do M4, tylko szersze:

http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kieszen-na-2-magazynki-m4-m16.html

 

W ofercie ich nie ma, ale jak zagadasz, to myślę, że Ci uszyją. Szczerze polecam.

Odkopałem post raptem sprzed 2 tygodni, więc proszę mi nie wręczać złotej łopatki :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...