Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska hokejowa... ale jaka :)?


Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio przyszedl mi do glowy dosc pokrecony pomysl...

 

Chce przerobic hokejowa maske tak zeby nadawala sie do ASG - nie ma byc to jednak zwykly model maski :).

 

Chodzi mi o dosc stary model bialej maski z otworami - wiekszosc skojarzy te maske z postacia Jasona X z "Piatku 13".

 

Mam zamiar pomalowac ja w kamuflaz i wstawic szkla od okularow - jest tylko jeden maly problem - nie mam takiej maski i nie mam pojecia z kad ja dostac :(...

 

W sklepach internetowych jest sporo masek do hokeja - nie ma jednak tego modelu :(. Moze wy mi pomozecie? Jakies pomysly??

 

Ronin

 

p.s.

 

Dla tych co jeszcze nie wiedza o co chodzi:

 

horrorshop_1801_24100499

Link to post
Share on other sites

Po co moro? Feeeeeeeee :?

 

Zestaw białych dla całego teamu + czarna dla dowódcy i "Gorączka" wita :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Pozdrawiam!

 

P.S. Kurde, jak sie nad tym zastanowiłem to naprawde fajne by mogło być. Wreszcie "terroryści" fajnie by wyglądali w scenariszach z AT.

Link to post
Share on other sites

A ja mam taka maskę la-la-la... :D Kupiłem kiedyś na allegro, w zestawie była maska i - uwaga - plastikowy TASAK. Ronin, zaoferowałbym Ci handel, ale maska ma jedną ciekawa właściwość - świeci w ciemności, he, he, jest wykonana z jakiegoś takiego "fluorescencyjnego" tworzywa białego, po naświetleniu świeci w ciemności na zielono. Swoją drogą siałbyś w nocy niezła grozę.... :lol No i trzyma się a takiej rachitycznej gumeczce. Ale dla chcącego nic trudnego. Jak jesteś zinteresowany to pisz.

:

Link to post
Share on other sites

Witam, a moze maske wspolczesna, maly pozytek ale klomat, a jeszcze rekawice i kij hokejowy. Bedziemy sie okladac i nie bedzie mozliwosci powiedzec "nie dostalem". Jak dostaniesz w "cymbal" z kija to i maska nie pomoze. :lol:

A tak powaznie to ta maska moze i fajny pomysl w klimacie LARPOWYM, jezeli lubisz to OK. W larpie mozesz byc nawet predatorem (mial fajniejsza maske):wink:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no nie koniecznie upadl... :D np. jesli ktos ma ta maske i chcialby jej sie pozbyc to kupuje z miejsca... :D

ps na e-bay`u sa ale te koszty przesylki i ew. reklamacja to troche nie teges... :? :D

ps2 no chyba ze mi to ktos na alegro pokaze to co innego... :D

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Przepraszam za chwilowa nieobecnosc na forum ale piorun zabil mojego huba i musialem wymienic...

 

A maska wcale nie ma byc LARP-owa. Wyjsciowo miala ona byc replika maski balistycznej, pomalowanej jedynie w kamuflaz.

 

Ronin

 

re: Lurtz

 

Dzieki wielkie za zdjecia ale sie nie skusze. Raczej poszukam oryginalnej maski do kupienia w Polsce.

Link to post
Share on other sites

No problemo. Powiem Ci jeszcze tylko, że ja też szukałem oryginalnej maski i przez net i w sklepie dla HOKEISTÓW (tak, tak, taki jest przy Hali Olivii czy jak to sie nazywa w Gdańsku), niestety nigzie nie można było trafić, a jak już to rzucali jakieś zaporowe ceny + tekst w rodzaju "możemy sprowadzić". Zawsze zostaje e-buy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia (plus raport, jak jusz coś Ci wyjdzie z tą maską).

Link to post
Share on other sites
Przepraszam za chwilowa nieobecnosc na forum ale iporun zabil mojego huba i musialem wymienic...

 

['] (') [']

 

A zeby nie było OT odkrywcze stwierdzenie: takich masek już chyba nie robią. Z tego co sie orientuje to maski noszą tylko bramkaże a teraz nie dość że mają maski o ciekawszych kształtach to w dodatku standardowo mają "dobudówkę" ochraniającą szyje.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zreszta zawsze mozna sobie zrobic cos takiego z... materialu:

 

maska_bt_2x.gif

 

Jest to maska uzywana w trakci WWII przez jednostki SS. Wspolczesnie podobnych (prawie identycznych) masek uzywaja np Holendrzy, Norwegowie czy Amerykanie w celuc ochrony twarzy przed odmrozeniem:

 

http://armee-center.de/catalog/product_inf...oducts_id=20528

 

Jest tylko jeden problem... Jezeli zalozymy na nia gogle straci caly swoj urok... :(

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...