Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 SOCOM SNAJPERKA


Recommended Posts

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5694

 

Mianowicie jest napisane tam tak:"3. Sprężyna główna Guarder M160"

 

czy to jest lepsza sprezyna od http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5402

 

bo w razie kupna nie wiem czy jest potrzeba wymieniana , bo tak myslalem skoro ta snipera ma 620 fpsow to po zmianie sprezyny na ta moze miec blisko 700, czy to mozliwe?

Link to post
Share on other sites

Skoro jest napisane, iż ta sprężyna daje około 600fps to czemu sądzisz iż na tej samej wyciągniesz pod 700??

 

 

Sprężyny Guardera są bardzo dobrej jakości więc nie ma potrzeby jej wymieniać. Chyba, że chcesz mieć 1000fps to polecam sprężyny z amortyzatorów rowerowych np. Marzocchi robi dobre...........

Edited by Biker
Link to post
Share on other sites

chodzi mi o to ze jak tamta ma 620 fpsow i sprezyne guarder , to czy po zmianie na ta co podalem w 2 linku zwiekszy sie FPS, bardzo ciekawe jest to co napisales ze moze miec do 1000 fpsow , to juz strasznie mocna, jak sie wstawi taka sprezyne to nie bedzie sie psol cylinder i reszta czesci?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

chodzi mi o to ze jak tamta ma 620 fpsow i sprezyne guarder , to czy po zmianie na ta co podalem w 2 linku zwiekszy sie FPS, bardzo ciekawe jest to co napisales ze moze miec do 1000 fpsow , to juz strasznie mocna, jak sie wstawi taka sprezyne to nie bedzie sie psol cylinder i reszta czesci?

 

To po co Ci ta snajperka jak na strzelanke Cię nie wpuszczą ?? Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał się strzelać z takim snajperem... No wybacz 600FPS to jest bolesne jak cholera, a 1000 ?? - jeszcze prawie o połowę więcej. My nie mamy się zabijać tylko toczyć rozgrywki wojenne z pomocą replik, a nie II Wojnę Światową. To równie dobrze kup wiatrówkę i będziesz miał te 1000FPS. Za wiatrówkę dasz 200-300zł, a za tą replikę 3.5 koła.

 

P.S @Zagor z tymi amartyzatorami od roweru to był żart - jak nie załapałeś.

 

Pozdrawiam

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...