Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wadliwe śrubki w MP5 Classic Army.


Recommended Posts

Witam! Być może wyda się to głupie ale pisze do Was maniaków, ponieważ mam mały "defekt" który jest straszliwym problemem. A więc w moim MP5A3 od CA, większość śrubek jest bardzo słabych, a do tego cholernie mocno przykręconych. Przy roskładaniu broni ze wszystkimi jakoś sobie poradziłem, ale inaczej jest z maluteńką śrubką, która trzyma tłumik płomienia, który mi osobiście przeszkadza i chcę go odkręcić/zdemontować, lecz nie jest to niemożliwe, bo owa śrubeczka była tak mała i słaba, a zarazem mocno przykręcona, że próbując ją wykręcić ona się "wyrobiła". I imbus poprostu ślizga się po "kantach" śrubeczki. Czy ktoś miał podobny problem i WIE jak temu można zaradzić tzn. zdemontować tłumik płomienia choćby kosztem jego i samej śrubki? Czekam na Wasze wspaniałe pomysły, a poniżej zamieszczam fotki śrubki.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2bfd47258da40858.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24c98ca2a8aad43a.html

Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam za spam, ale nie mogę edytować :(. Sprawa wygląda tak: wykorzystałem sposób poldeck'a i jestem Ci bardzo wdzięczny, bo nie wiedziałem, że pójdzie tak łatwo, cóż poprostu mówie wielkie dzięki i polecam kolegę :). Temat do kasacji (chyba, że komuś może się to przydać)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzięki za wszystkie podpowiedzi, ale już chyba wyczerpaliście temat. Pisze tym razem z nowym pytaniem, a w zasadzie dwoma(nie będe zaśmiecał forum).

 

Po 1: Mam dylemat, bo chciałbym do repliki "wsadzić" front ris'a i montaż ris'a, ale nie mam zamiaru przepłacać za np. G&P, które kosztuje około 400PLN. I tu moje pytanie - czy taki RIS od Cymy siedział, by dobrze na CA? Chodzi mi ogółem o wszystko - o jakość wykonania, czy będą konieczne drobne przeróbki i w ogóle.

 

Po 2: Od jakiegoś czasu kiedy strzelam z mojej MP5 słyszę dźwięk jakby mozolną pracę zębatek(chyba wiecie o co mi chodzi - coś podobnego jak w chinczykach tyle, że kulka już poleciała, a zębatki dopiero kończą pracę. Jest to strasznie irytujący dźwięk i na pewno nie naturalny) Wiecie co to może być i jak to wyeliminować? Narazie nie mam, ale w najbliższym czasie postaram się podrzucić filmik obrazujący ten dźwięk.

P.S. W gearbox'ie JESZCZE nie grzebałem więc to raczej nie moja wina.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...