Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CO JEST LEPSZE L96 CZY M24


Recommended Posts

Przez długi okres czasu zastanawiałem się jaka broń jest lepsza pod wieloma względami np. M24 ma większe możliwości do tunningu niż L96, większy FPS<bez tunningu> jest przy L96 , który się bardziej opłaca kupić , jakie jest wasze zdanie i na czym je opieracie?

 

 

 

L96 używaja jednostki antyterrorystyczne, wiele wojsk, co sie różni od M24 który jest mniej popularny,

Link to post
Share on other sites

PDI dobra firma, ale nie wiem czy uciągnie fabryczny zespół spustu. Sam nie miałem M24. Kieruję się tym, co wyczytałem na forum oraz zobaczyłem u kumpla.

 

On ma w swojej M24 coś takiego:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1400

 

I ma spokojnie 540 fpsów na 0.20g, oczywiście przy wstawionej jeszcze precce.

 

A propo SpecTecha (jego 620 fpsów) i tej sprężyny, której link umieściłeś także w innym temacie ;P Zbyt duża prędkość wylotowa nie jest mile widziana. Snajper z 590 fpsami to już naprawdę sporo, a powyżej 600 fpsów możesz mieć problemy z niektórymi strzelankami, gdyż nie wszyscy będą chcieli się z Tobą strzelać. Poza tym często na zlotach są limity fpsów i takim standardem dla snajperek jest te 550 fpsów. No i kolejny aspekt jest taki, że czym mocniejsza sprężyna tym ciężej naciągnąć.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...