Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16 A1 JG 3generacji czy M4 A1 BOYI?


Recommended Posts

Witam zastanawiam się jaką broń wybrać M16 A1 JG 3generacji czy M4 A1 BOYI. Nie miałem z żadną z tych broni styczności, dlatego zwracam się do was z pytaniem którą wybrać?

 

M16A1:http://allegro.pl/item865495537_asg_karabin_m16_a1_iii_generacja_jg_440_fps.html

 

M4A1:http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-3681_full_metal_p_j_boyi-1082.html

 

Linki są tylko po to aby było wiadomo o co chodzi.

 

Podoba mi się M16A1 ale M4A1 boya jest prawie całe z metalu. I teraz zastanawiam się która replika pożyje dłużej i która ma lepsze osiagi. Także zdajcie relacje o tych replikach.

 

Z góry dzięki :)

Edited by Ziorko
Link to post
Share on other sites

hmmm moim skromnym zdaniem weź emke od Boyi.Te repliki które podałeś moim zdaniem są prawie takie same tylko różnią sie tym ze M4 ma metalowe body bo gearbox to chyba jedno wielkie G****.takie jest moje zdanie nie kieruj się tylko moim postem poczekaj na inne opinie.

Edited by kubek22
Link to post
Share on other sites

JG. Miałem doświadczenia z obiema firmami (te same generacje - najnowsze) i JG spisuje się o niebo lepiej niż BOYI. Zasięg Boyi nie zachwycił mnie w stock, natomiast z JG bardzo długo byłem zadowolony. Taki stock (wnętrze) chodziło mi w hk416 JG przez pnad rok, po czym zamontowałem m140 (500 fps) i po pół roku pękł mi szkielet. Wsadziłem szkielet GP i na dniach pęknie replice już 2 rok. Polecam JG, są świetne, niezawodne i podatne na tuningi, czego o wyrobie Boyi nie mogę powiedzieć.

Link to post
Share on other sites

To samo tylko inny front i kolba. Bebechy identyczne.

Polecam JG, są świetne, niezawodne i podatne na tuningi, czego o wyrobie Boyi nie mogę powiedzieć.

Poprę kolegę. JG III gen. ma wytrzymałe gearboxy (chyba najlepsze z chińskich v.2) oraz mocarne zębatki.

 

Co do BOYI: moim skromnym zdaniem - złom z zewnątrz, w środku ujdzie, ale...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...