Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Deep Fire - stalowa precka 6.02mm


Recommended Posts

PeJoty są strasznie małe, mniejsze od precyzyjnych. Mają bodajże 5.9mm

Mają od 5,9-6.1 mm :F

 

Ja z mojej DFki strzelałem guarderami i się cięły. Na szczęście miałem takie bebechy, że nic poważnego się nie stało.

 

jeśli to nie problem to prosiłbym też o kilka słów na temat luf DF. Planuję zakup 590mm do sr 25 i wahałem się między Systemą a DF właśnie...

Te lufy są bardzo dobre do mało inwazyjnej lewatywy. Jeśli chcesz natomiast lufę precyzyjną, to się kiepsko nadają, bo są mało precyzyjne.

 

Jeśli jeden maniak strzela PJami i nic, a drugiemu tną się guardery, excelle i TMy, to coś jest nie tak.

 

Poza tym gdzieś tu na forum jest temat o tych lufach. Niezbyt przychylny zresztą.

 

Dodatkowo, jeśli chcesz to wsadzić do parasnajpy/SR25, to na lufę zbieraj długo, boleśnie i odkładaj każdy grosz. Prometheus to moim zdaniem jedyna droga. Od biedy KM head. Systema się zrysuje i zrucha po jakimś czasie, a KM czy promyk będą dalej jak nowe.

 

Pozdrawiam

Mortis

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Mam i używam precki DF-a z początku byłem zachwycony- w porównaniu ze stockiem było rewelacyjnie, jednak z czasem zauważyłem, że giwera zrobiła się fochata (raz strzelała, raz cięła się na morgi) i doszedłem do wniosku, że chyba jednak wydać parę złotych więcej na lufę rzędu km head czy promyk lub od biedy systema. Myślę, że byłbym bardziej zadowolony. Dodam ze DF siedzi w mp5.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...