Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

nie śpię na pieniądzach :D

czy ta kolba, którą podałem bedzie pasowac ??

Planuje zakupic łoże, rura gazowa, nakladkę, spróbwac przerobic selektor by działał tak jak w ostrym, no i przerobi, podstawe szczerbinki

AKM'a nie sprzedaje więc budzet ograniczony

pzdr

 

PS no i lufe ofkors :)

Edited by SwideR
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

niestety, żadna nie będzie idealna.

Miniberyl w ogromnym uproszczeniu ma "spłaszczoną" komorę gazową.

Stąd chyba najlepiej zrobić to przez zakup AKSUi dodanie montażu z RIS'em nad komorę gazową po uprzednim dopasowaniu jej do wielkości komory gazowej AKSU.

Body idealnie pasuje od AK74... niestety przeróbki i customy kosztują.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie nie doczytałem :D

 

Tak z innej beczki. Czy ktoś widział body do AK-74 (wersji ze stałą kolbą) Boyi? Z tego co wyszukiwałem są tylko wersje z dziurami i zawiasami na kolbę (a fe:P), a Cymy są tylko do wz.47.

 

Ewentualnie czy aluminiowe body King Arms do AK-74 spasuje do AKS-74U Boyi? Wiem, że Boyi to kopia VFC a KA robi tylko pod Marui, ale czy jest taka możliwośc? Pytam ponieważ zamierzam robic coś miniberylo-podobnego.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Musze się przeprosic za wprowadzenie w błąd towarzyszy forumowiczów. Body Boyi do AK-74 ze stałą kolbą jest dostępne w Polsce... w AK-74 ze stałą kolbą za 625 zł u Krakmana :D

 

Wysłałem zapytanie czy jest mozliwośc kupna samego body. Jak odpowiedzą to się podzielę. Info może się przydac.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ze tak dlugo ale Neostrada odmowila mi posluszenstwa w piatek. Posilkuje sie laptopem z jankeskim OS wiec nie mam polskich znakow.

 

Oto odpowiedz:

Witam!

 

W tym momencie nie posiadamy takiego body. Proszę spytać w okolicach

połowy bieżącego miesiąca, może nas serwis będzię w posiadaniu tego

elementu.

 

Pozdrawiam!

 

Innymi slowy wszystko zalezy od szczescia.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Ciekawostka, ciekawostka...

 

Wydaje mi się, że tego jeszcze nikt nie zamieszczał. Francuskie forum Armees.com ma topic na temat beryla, a w nim trochę dobrych fotek. Klasyczne foty Remova oczywiście, ale i parę zdjęć z targów MSPO - i tych zdjęć jakoś nie widziałem na WMASG (albo słabo szukałem :P )...

 

http://www.armees.com/forums/index.php?showtopic=69383

 

Przy okazji, zwróćcie uwagę na gablotę przedstawiającą polską optykę. Pytanie za sto punktów co się w niej nie zgadza.

 

...

 

Widzicie już?

 

Nie? To podpowiem - popatrzcie na spód rekojeści w AR-15. To AEG! No i ten sprężynowy G36, z Double Eagle bodajże... :D

Edited by jonboy2312
Link to post
Share on other sites

Przy okazji chciałbym się podzielić moim tzw. dziełem :mrgreen:

 

Jonboy Beryl III :D

 

dsc0988sa4.th.jpgdsc0985zp3.th.jpg

 

"I" był mój własny, sprzedany przed wyjazdem z kraju (chlip ;( ) Ktoś wie gdzie teraz jest?

 

"II" był zrobiony dla kolegi...

 

"III" to ten obecny :)

 

Nie jest nawet w małym ułamku tak ambitny jak niektóre genialne wyroby jakie tu widziałem (choćby u Fence'a...) - brakuje tego i owego, niektóre części są udawane przez inne (podstawa muszki AKM...) - ale w Kanadzie zrobienie CZEGOKOLWIEK w tym kierunku graniczy z cudem. Absolutny, całkowity ban wszelkich AK (ostrych, znaczy się) i pochodnych, nawet cywilna Sajga jest wyklęta. Sprowadzenie części to gehenna i loteria (najczęściej kończą w piecu). Części od ostrego przemyciłem umiejętnie poukrywane w bagażu, część jakimś cudem przemkneła przez cło w paczkach... opisane były jako "toy/model parts" :)

 

Podstawą repliki jest miejscowy Aftermath Kraken (wyglądało mi to na mutację CM-028, z zielonymi okłądzinami i przezroczystą komorą zamkową). Zostały z niego... eee... gearbox, język spustowy i kabłąk? :-F

 

380 fpsów na chrono, czyli tuż pod limitem dla strzelanek w Quebecu (400), celny, niezawodny, no i nikt takiego nie ma :mrgreen: Tak na marginesie - dziwnie się czuję gdy ludzie w fantastycznych multicamach, CADPATach i innych cyberoporządzeniach ślinią się na widok pantery i chcą się zamieniać :wink:

Były też pytania w stylu "O rany, co to za camo? Taki jakby multicam tylko bardziej zielony... co to, skąd to i za ile???"

Edited by jonboy2312
Link to post
Share on other sites

Przyznaj się od kogo masz tę piękną rurę gazową?

 

No ba, cały szereg potrzebnych części mam od Ciebie :D

 

Ahh i btw - podmień magazynki na bardziej tłuste;) Teraz masz pewnie CA?

G&P daje radę.

 

Mam cztery low-capy Stara. Wiem że szpetne, ele innych na WGC nie było, mid-capy jedynie, a tych nie lubię. Myślę natomiast o czymś innym - przy najbliższej bytności w Polsce chce nabyć choćby 2 nowe, przezroczyste magazynki do Beryla - od razuwyrzucę sprężyny, aby na prześwietleniu bagażu nie wyglądało to na magazynki. Denka też zapakuję oddzielnie. Do tego także dwa low-capy do SIGa - a w zasadzie same ich bebechy (też w częściach, atrapy naboi podzielone na pół i tak dalej). Tak na chłopski rozum powinno to pasowac, otwór magazynka w replikach AK i SIGa jest w tym samym miejscu...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...