Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ot fajnajly werszyn mojego "mini":

 

21919_505098459531256_157302800_n.jpg

 

Wszystko usztywnione i dobrze dokręcone- czyli jest to co było mi potrzebne- replika do treningów i biegania po rosomakach przypominająca mini, jednocześnie nie kosztująca zbyt wiele pieniędzy i pracy.

 

Tłumik płomienia samoróba. Gdyby ktoś potrzebował proszę o PW.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jest wytrzymalsze, niż ogony od replik.

 

Co do naboi, to swego czasu eksperymentowałem z imitacją nabojów z tanich magazynków od G36 (takich od repliki za 39,90), problem jest jedynie z wkładem, ale wychodziło to całkiem dobrze.

 

Co do podstawy szczerbiny, jakby miał to być Mini Beryl, to bym się czepiał, ale skoro ma to jedynie "przypominać" mini, to efekt jest bardziej niż zadowalający.

Link to post
Share on other sites

Panowie, zastanawiam się nad kompletnym upodobnieniem korpusu mojego już raczkującego mini do orginału.

Mam już założoną kolbę od M4, zaszpachlowane niepotrzebne otwory, środkową pozycję selektora, oznaczenia selektora oraz oznaczenie Iżmasza.

Od kolegi wyżej zamówiłem selektor, oraz jestem w posiadaniu orginalnych pinów (ścięte z montażu).

Czy opłaca się wbijać te atrapy pinów? Boję się o zmniejszenie wytrzymałości korpusu (King Arms AK-74 z alu).

Link to post
Share on other sites

A jak drodzy Panowie rozwiązali sprawę dźwigni bezpiecznika od prawdziwka, bo na pewno trzeba cos tam poprzestawiać, a a nie chcę sam kombinowac bo może ktoś już ma jakiś patent? Co do magazynka z atrapami nabojów, na alledrogo można dorwać styrane low'y od giety za 8zł za sztuke;D

Edited by Szpaku03
Link to post
Share on other sites

A jak drodzy Panowie rozwiązali sprawę dźwigni bezpiecznika od prawdziwka, bo na pewno trzeba cos tam poprzestawiać, a a nie chcę sam kombinowac bo może ktoś już ma jakiś patent? Co do magazynka z atrapami nabojów, na alledrogo można dorwać styrane low'y od giety za 8zł za sztuke;D

 

Było w temacie ale już ni ma. Foty odparowały. I trzeba poprzestawiać i przerobić blokadę w GB.

Borować nie trzeba jedynie zapadkę która blokuje spust przerobić.

Atrapy od gieni nie wejdą mam i niestety nie ma tam już miejsca na nie ( w oryginalnym magu po wsadzeniu mida)

Link to post
Share on other sites

No właśnie wszystkie fotki i misterne instrukcje zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach :zastanawia: A na pewno nie jednej osobie by się przydały, żeby wyszedł beryl a nie karabin z zamkiem skałkowym :teeth:

Edited by Szpaku03
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...