Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] DE UHC i USP UHC


Recommended Posts

Ja polecam klamkę żeliwną. Jest bardzo mocna, po prostu nie do zdarcia. A i cena zachęcającą - około 35 zł w Castoramie.

 

Sprzedawca zażartował czy nie chodzi mi przypadkiem o pistolet ale odparłem że gdybym szukał pistoletu to bym się go nie pytał tylko kliknął na przycisk „Szukaj” u góry forum lub zajrzał do zbrojowni na wmasg.pl

 

Pozdrawiam!

 

[ten post zostaje dla potomnych bo faktycznie jest bardzo zabawny :lol: - Zjawa :wink: ]

Link to post
Share on other sites
desert eagle z uhc ale on nie jest za dobrze wykonany.

Hmm...

A co jest w nim źle wykonane, jeśli mogę spytać?

Używałem go często i gęsto przez niecały rok, teraz już kolejne dziewięć miesięcy używa go mój kumpel z team'u...

Zero problemów z czymkolwiek...

Mocna konstrukcja, brak jakichkolwiek niedoróbek, ładny i wytrzymały ABS (mówię o wersji ciężkiej)...

Ale to tak tylko przy okazji :wink:

 

Tak więc, ogólnie bardzo polecam.

 

Pozdrawiam

 

PS. A teraz trochę statystyki (żeby było śmieszniej :lol: ):

to dopiero 3 (słownie: trzeci 8) ) post na temat w tym topicu :lol: 8)

PS2. Wielu może się z powyższym nie zgodzić, gdyż Apam naprawdę napisał "klamkę", ale niech ktoś mi pokaże człowieka, który na tym forum pytałby się o zwykłe klamki (czyli nie-pistolety 8) ), a na dodatek w dziale "Sprężynowe"...

Chyba lepszym działem byłoby "Mundur i oporządzenie" :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem DE UHC jest wykonany solidnie i ładnie. Jednak pod pojęciem ładnie mam na myśli spasowanie wszystkich elementów(choć widać trochę „szew na łączeniu połówek szkieletu u wylotu lufy, da się tam zauważyć nawet niewielką szparkę), brak nadlewek i ogólnie ładnie wyglądający ABS. Nie zmienia to faktu że inne guny są wykonane ładniej np. USP. Po prostu przy tak dużych rozmiarach widać ze mamy doczynienia z kawałem plastiku a nie z prawdziwą bronią. Inna sprawa ze odwzorować szkielet pistoletu który w oryginale jest metalowy jest znacznie trudniej niż np. szkielet glocka czy usp ale to już problem techników techników UHC a ja jako klient oceniam tylko ich produkt.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A mówisz o USP od TM?

Oglądałem ostatnio ten pistolet w sklepie, trzymałem, przymierzałem się...

Wrażenia?

Za lekki, jak na taki duży pistolet, ślicznie wykonany, ale ewidentnie plastikowy :wink:

Tam też widać na praktycznie pierwszy rzut oka, że nie jest to prawdziwy gun.

 

Ale chyba przyznasz, że w zakresie do 100zł (USP kosztuje pod dwie setki) DE jest niezłym wyborem?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja pisałem akurat o USP UHC(w kwesti wyglądu prawie identyczne - opinia z zagranicznych forów, z resztą wiele razy pisałem że UHC lobi "podruby" gunów TM).

 

Ale chyba przyznasz, że w zakresie do 100zł (USP kosztuje pod dwie setki) DE jest niezłym wyborem?  

 

Jak najbardziej :D . To właśnie jego poleciłem koledze i jest bardzo zadowolony. Nie zmienia to jednak faktu że są ładniejsze i mniej plastikowe guny. Pod pojęciem plastikowe mam na myśli to co pisałem wyżej – to kawał ABS’u nie to żę wyglda jak pistolet z kiosku za 5 zł które są zrobione z taniego plastiku. Ogólnie guny UHC i TM mają wadę(a może raczej brak zalety) w postaci braku funkcjonującego zwalniacza zamka(zamek nie zostaje z tyłu po wystrzeleniu ostatniej kulki). Z kolekcjonerskiego punktu widzenia to spory brak dlatego na początek początek cenie do 100 zł polecił bym wybrać to co się nam podoba i nie oczekiwać fajerwerków. Zawsze będziemy mieli replikę wymarzonego pistoletu z ciekawymi funkcjami użytkowymi(zwalniacz zamka daje dużo frajdy). Kolega od DE z góry założył że nie dba o bajery odwzorowujące oryginał(nie jest pasjonatem broni), chciał solidną, niezawodna i możliwie jak najdalej i jak najcelniej strzelającą broń dlatego poleciłem mu właśnie DE i jest bardzo zadowolony(ja z resztą też jestem pełen podziwu dla tego guna). Ostatnio 2 moich kolegów kupiło sobie glocki 17 UHC. Im również nie zależało na zwalniaczu ani na oznaczeniach producenta czy nawet na otwieranym oku wyrzutnika łusek za to bardzo lubią glocki i stąd ich wybór. Muszę przyznać że strzelają świetnie. Niestety nie miałem okazji porównać ich z DE, ale na oko strzelały naprawdę bardzo podobnie. Dwie wady jakie zdążyłem już w nich zauważyć to: wypadanie 2 kulek przy wyciąganiu magazynka(w 1 modelu jest to częstsze niż w 2) oraz lekkie rozchodzenie się muszki(zamek zrobiony jest z 2 połówek). Dużą zaletą glocków jest też bardzo niska cena 84 zł – 10% rabatu to naprawdę tanio.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...