Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dostałem replikę w częściach :E.


Recommended Posts

:wink: Papier toaletowy - to takie coś, co niektórzy cywilizowani ludzie używają do podcierania. Albo jakaś szmata stara. Jak zrobić herbatę też się tutaj zapytasz?

Nie bądź taki do przodu bo Cię z tyłu zabraknie ;). Chodzi mi o to że w środku są opiłki wymieszane ze smarem. Trzeba to jakoś usunąć (jak chcesz wyczyścić zamknięty cylinder papierem toaletowym? :-F ).. Widzę że cylinder do tej części na początku i na końcu jest zaciskany. I tutaj jest problem.

 

P.S

Z tą herbatą to akurat nie przemyślany przykład bo niektóre wymagają większej wiedzy zaparzającego, od "zalać i czekać" ;).

Link to post
Share on other sites

Oj tak, doświadczony 12latek to jest TO! :F

 

I po co zgryzłości ?? - Po prostu chodzi mi o to, że nie jestem nowy na tym forum, że nie wiem gdzie się znajduję tzw. szukajka. Po prostu chciałem tylko się dowiedzieć czy są zdjęcia lub czy ewentualnie będą, bo interesuje mnie jak to wygląda po złorzeniu. A autor tematu mi wyskakuje z tekstem www.google.pl nie boli, no to wybacz....

 

Pozdrawiam

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites
Ta głowica u ciebie jest spajana punktowym spawem, czy jak powiedziałeś "na ścisk"?

 

Jak ściskana, to powinieneś dać radę to wyjąć siłą i narzędziami, potem uszczelnić i zostawić.

Zaciskana. Obawiam się że jak wyrwę to uszkodzę miejca w których jest zaciskane i będą tylko problemy przez to.. Zostawie to tak jak jest, zastanawiam się nad dorobieniem nowej tej "obudowy" tłoka.. Tylko kto by to zrobił :-F .

 

Przepraszam za post pod postem, ale edycja w poprzednim mi wygasła. A forum jak widać nie scaliło.. Proszę moderację o scalenie ;).

Edited by david11
Link to post
Share on other sites

3 posty pod rząd.. Moglibyście edycje zostawiać na zawsze najlepiej.. Bo syf się robi jak ktoś chce coś napisać, tak jak ja.

 

 

Do rzeczy:

Replika złożona, przesmarowana. Sear dorobiony ze stali. Nie zrobiłem zdjęć bo nie było czasu na to (Wujowi się spieszyło, a trzeba było sprawdzić czy wszystko działa.. ). Mogę tylko napisać że mój wujek ma zdolności manualne na na prawde wysokim poziomie :D. Świetnie to wyszło, jak dla mnie.

Poszły 2 magazynki i wszystko działa. Nawet celne to, powiem wam. Rozrzut jest.. Ale myślałem że będzie większy :D. 16m i pudełeczko 10cm strąca.. Kosi na prawo, jednak to wycentruje już lunetą.

Ogólnie zgadzam się z tym co piszą na necie - ta replika lubi strzelić czasem "jak chce". Jednak to bardzo rzadko się zdarza (możliwe też że to wina kulek Gunfire, czasem może trafić się niedoróbka.).

 

Jakby co - używam kulek Gunfire 0.28g. Nie polecam kupować lżejszych do tej repliki. O dziwo ma moc :D.. 0,25g ewentualnie powinno ujść.

 

P.S

Nie dorabiam. To pieprzenia na 5h. Gdyby ktoś potrzebował materiał, mogę odsprzedać kawałek porządnej stali. PW

Edited by david11
Link to post
Share on other sites
3 posty pod rząd.. Moglibyście edycje zostawiać na zawsze najlepiej.. Bo syf się robi jak ktoś chce coś napisać, tak jak ja.

 

To polecałbym napisać do któregoś z adminów, albo otworzyć temat w odpowiednim dziale, może wtedy mocą demokracji Twój pomysł przejdzie. Może.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ta replika mnie szokuje! Po skalibrowaniu lunety (imo zajęło mi to jakieś 2h i 4 magazynki ...) i ustawieniu HU nie mam problemu trafić obiekt w kształcie kuli o średnicy około 30cm, z około 50m. Myślałem że na 30 wymięknie ;). Jeżeli chodzi o strzelanie do tarczy.. Niestety broń nie należy do super powtarzalnych.Kulek używam gunfire 0.28 (lecą jak po sznurku). Zastanawiam się nad modyfikacjami tej repliki.

Z racji że replika jest poskładana i w pełni sprawna zapraszam do tematu poświęconemu moim przemyśleniom na temat modyfikacji tej repliki ;). Na razię myślę o wymianie gumki HU.

Kulek używam gunfire 0.28 (lecą jak po sznurku). Zapraszam do tego tematu: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=86766&hl=

Edited by david11
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...