Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1500mAh 9,6V


Recommended Posts

Podsumowując masz złą ładowarkę, ładowarka musi mieć prąd o wyjściu 9.6v pod obciążeniem lub 12v bez obciążenia mierzone to po pierwsze, po drugie jak dorwiesz ładowarkę to żeby Ci ułatwić pracę obliczę za Cb. Wzór na ładowanie jest następujący :

 

1500mAh(pojemność baterii) / 250mAh(napięcie ładowarki) x 1.4 = 8,4h (taki wynik wyszedł w Twoim przypadku)

 

 

 

Pozdrawiam i proponuje zamknąć temat.

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Podsumowując masz złą ładowarkę, ładowarka musi mieć prąd o wyjściu 9.6v pod obciążeniem lub 12v bez obciążenia mierzone to po pierwsze,

Jak to fajnie powtórzyć żeby wyjść na mądrego nie?? A i to nie wyszło, bo to:

prąd o wyjściu 9.6v

Zasługuje tylko na komentarz: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Nie dość że prąd w woltach to jeszcze taki specjalny prąd co ma wyjście :wink: No no, idzie technika do przodu w tempie oszałamniającym normalnie :lol:

po drugie jak dorwiesz ładowarkę to żeby Ci ułatwić pracę obliczę za Cb.

Od kiedy liczy się coś za kolor?? Bo Cb to Coyote brown chyba znaczy nie??

Wzór na ładowanie jest następujący :

 

1500mAh(pojemność baterii) / 250mAh(napięcie ładowarki) x 1.4 = 8,4h (taki wynik wyszedł w Twoim przypadku)

Ou, a jak ktoś ma inną batkę niż 1500mAh lub ładowarkę inną niż dającą 250mA?? Albo jedno i drugie??

proponuje zamknąć temat.

A ja proponuję żeby to Ciebie ktoś zamknął, w pokoju w którym nie będziesz miał dostępu do internetu, a najlepiej komputera w ogóle. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Major, a ja proponuje nie czepiać się do mnie.

No tak, nawalisz bzdur, ktoś zwróci uwagę to się czepia ... jak jesteś taki wrażliwy to zmień Airsoft i to forum na grę w warcaby z kolegami po lekcjach. Albo piłkę nożną jeszcze lepiej, na zdrowie Ci przynajmniej wyjdzie. I do wieku adekwatne.

 

bo nie jesteśmy w piskownicy..

Ooo, to właśnie, dobrze że zauważyłeś. A patrząc na twój wiek to właśnie zdecydowanie bardziej pasujesz tam niż do Airsoftu. Szkoda tylko że tego już nie zauważyłeś.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Podepnę się do tematu, jeżeli można. Posiadam ładowarkę taką :

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=124

 

Z tyłu pisze : 4,8v - 350mA

9,6v - 150mA

 

Z opisu na stronie wynika że ładowarka jest dla baterii 8,4v oraz 9,6v.

 

Ktoś wie jak obliczyć napięcie dla batki 8,4v?

 

Tak samo jak wszędzie... np. 1500mAh/250mAh x 1.4 = 8.4 i masz tadał...

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

No tak, nawalisz bzdur, ktoś zwróci uwagę to się czepia ... jak jesteś taki wrażliwy to zmień Airsoft i to forum na grę w warcaby z kolegami po lekcjach. Albo piłkę nożną jeszcze lepiej, na zdrowie Ci przynajmniej wyjdzie. I do wieku adekwatne.

Ooo, to właśnie, dobrze że zauważyłeś. A patrząc na twój wiek to właśnie zdecydowanie bardziej pasujesz tam niż do Airsoftu. Szkoda tylko że tego już nie zauważyłeś.

 

 

Człowieku ja Cie rozumiem, dobra nawaliłem przyznaje się... No to poprawia i tyle, a nie wciska jeszcze jakieś teksty typu "zmień Airsoft i to forum na grę w warcaby z kolegami po lekcjach. Albo piłkę nożną jeszcze lepiej, na zdrowie Ci przynajmniej wyjdzie." - No proszę Cię. Po drugie to ja się wgl. to Airsoftu nie pakuje ze względu na wiek to raz i nie myśl, że jestem noob, i nie zważam na prawa - Jeśli tak myślisz to jest w dużym błędzie Panie kolego...

 

Pozdro..

 

Nie, tak chyba nie bedzie bo nie mam podanego prądu dla napięcia 8,4v. Właśnie się zastanawiam jak ten prąd obliczyć.

 

Napisz dokładnie pojemnosc batki i jakie ma wyjście czy 250mah no wiem...

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites
Po drugie to ja się wgl. to Airsoftu nie pakuje ze względu na wiek to raz i nie myśl, że jestem noob, i nie zważam na prawa - Jeśli tak myślisz to jest w dużym błędzie Panie kolego...

 

 

 

Hmm, skoro nie zajmujesz się AirSoftem, to po co się w ogóle wypowiadasz na tym forum?

Link to post
Share on other sites

Dobra skończmy OT na temat wieku. Moja magiczna data to 2013. Teraz ja się wypowiem na temat tej ładowarki wzorów, bo nie ma sensu ciągnąć tego dłużej. Może nie mam wieloletniego doświadczenia jak poldecki czy AnR, no ale co tam. Już wystarczająco długo dłubię w gearboxach, chińskich aku i innych pierdołach związanych z AS. Długo musiałbym wymieniać. Zaznaczam, że mogę się mylić.

 

Z własnych doświadczeń powiem, że nie ma sensu ładować w ogóle tego akumulatora tą ładowarką. Nie znamy prądu jaki daje, batka będzie nie doładowana i w dodatku ładowanie prądem stałym niszczy aku. Ja w taki właśnie sposób zabiłem swoją pierwszą batkę. Myślałem, że da się ją uratować i omylny kupiłem batimexa, bo pisało, że jest to mikroklocek. Powinienen kupić już nawet raytronica c10. Przynajmniej miałbym coś porządnego za troszkę więcej. Potem kupiłem intellecta 8.4v. trafiła mi się zła sztuka. batimex nie chciał jej wykryć. załadowałem przez pół godziny chińskim prostownikiem. Potem na pseudo ładowarce. Nie mógł naciągnąć sprężyny. W tej chwili mam lipo. Długo się nim nie nacieszyłem. W ubiegłym tygodniu przód GB poleciał na komorę od SC-01 i w tej chwili nie mam ani jednego gnata. trudno zostało mi forum ;-) Może kiedyś uda mi się kupić nowego. Szkoda scar'a :cry: Mój pierwszy gnat. Cieszyłem się nim jak dziecko.

 

Dziękuję, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Urzekła nas Twoja histroia, tylko co nas to obchodzi i co to ma do tematu??

Co do ładowarki Ansmanna - ludzie, wiecie Wy co to instrukcja?? Bo w instrukcji jest dokładnie napisane jakie są prądy ładowania dla poszczególnych pakietów (w zależności od napięcia) a nawet tabelka ile należy ładować batkę na każde 100mAh pojemności.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...