Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zewnętrzny problem m4


Recommended Posts

Witam mam m4a1 od G&P.

Kupując replikę chwalącej się dobrą sławą myślałem ,że wszystko będzie się trzymać ciasno i wytrwale ,ale cóż tutaj moje pytanie czy da się jakoś poprawić komorę na magazynek aby doczepiony magazynek nie bujał się jak mały w piżamie.

 

Drugi problem górna część body lata czy da się zrobić coś aby było ciasno i nie miało nawet najmniejszego loozu.A druga to nie wiem jak się to nazywa ale w ostrej wersji przeładowuje się tym pocisk do komory.Myśląc ,że jest to G&P pociągnąłem i {,,,} nie wiem czy ta sprężynka poszła czy co ale nie chcę to powrócić na swoje miejsce ;/

Link to post
Share on other sites

W G&P nic nie ogranicza ruchu rączki, więc teoretycznie można ją wyciągnąć, sprężynę wyprostować i mieć kawałek metalu dyndającego na stalowym druciku. Najlepiej tej rączki w ogóle nie ruszać, bo ona i tak do niczego nie służy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłeś w sklepie, czy od kogoś? Dziwne w moim ICS;ie jest taka sprężyna, że kilkanaście razy dziennie ją męczę i dalej jest mocno naciągnięta, musisz znaleźć nową, lub jak kolega wyżej pisze od gaci, bądź gumkę do włosów.

kilkanaście razy dziennie ? Get a life :P Ta sprężyna w ICS-ie jest chyba nie do rozciągnięcia, 15 miesiącach dalej jak nówka ;] Swoją drogą w ICS-ie chyba jest najlepiej rozwiązana i najmniej lata ta dźwignia przeładowania.

 

Co do body, czasem to kwestia pinów, ew. podkładka między oczkami przedniej części body.

Edited by Slaye
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...