Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hm... Nie wiem dlaczego to ma nie być mumia, to teraz najbardziej rozpowszechniony i wg. mnie najwygodniejszy kształt śpiwora, ale jeśli koniecznie ma to być koperta to z nowych spiworów widziałem śpiwory firmy Mil-Tec. Kolor Khaki lub Woodland, z poduszka i kapturem do którego chowasz zwinięty śpiwór. Cena koło 150zł.

Jeśli wolałbyś jednak mumię to polecam holenderskie wojskowe śpiwory.

Link to post
Share on other sites

no ten bundesow calkiem niezly sie wydaje... :D terza pozostaje wyszukac go w jakims demobilu... :D i oby bylo latwo... :P

 

ps zaopatrywal sie ktos (Torun, Bydzia i okolice) w demobcu znajdujacym sie przy starej jednostce wojskowej ??? a konkretniej jak sie wjezdza do Toronto od strony Chelmna... :D

Link to post
Share on other sites
no ten bundesow calkiem niezly sie wydaje... :D terza pozostaje wyszukac go w jakims demobilu... :D i oby bylo latwo... :P  

 

ps zaopatrywal sie ktos (Torun, Bydzia i okolice) w demobcu znajdujacym sie przy starej jednostce wojskowej ??? a konkretniej jak sie wjezdza do Toronto od strony Chelmna... :D

 

ja byłem w tym AMW na Polnej, ogólnie mówiac szału nie ma...

Link to post
Share on other sites

teraz napisze cos sensownego :)

 

Mozna znalezc dobry spiwor za dobra cene. Tylko trzeba poszukac i zazwyczaj jest to jeden spiwor na 100. Ja swojego Alpnusa (-2~ +22) kupilem za 99 zlotych. Jeli w zime jestem odsloniety od wiatru to spie na bokserkach, z tym ze ja dobrze znosze niskie temperatury.

 

Sam szukam spiwora Budneswery, ale tego calego ogumionego co bym na sniegu mogl spac.

 

A co do AMW na polnej to mozna tam kupic pasy wojskowe i tym podobne rzeczy :( a szkoda...

Link to post
Share on other sites

Kecaj jasne, czasem nawet mniej niż 50 zł, ALE za buty np remontowe jakieś takie pod kostkę, huju muju. W AMW mozesz kupić agregat sobie fasę, troki lub lotnisko, zadnego wyposazenia wojskowego tam nie znajdziesz.

 

Co do śpiwora. Polecam śpiwór US Army Cold weather, podgumowany, duzy cięzki, CIEPŁYYY. Nawet przy lekkich opadach i witrze. Jak zapodasz do tego ponczo to jest cieplutko jak w domku. A jak ma być pod namiot to idz do sklepu alpinistycznego na ŁAZIENNEJ i Kup coś w promocji w okolicy posiadanych środków i tak bedzie dobre. Na mostowej sprzęt masz lepszy ale i droższy.

 

A śpiwór wojskowy to na allegro powinieneś być dostać. Ja swoj kupiłem jakoś 2 lata temu za 70 czy 80 zł. Niedawno widziałem podobne.

 

pozdrawiam

wilku

Link to post
Share on other sites

Starszy kupił mi w Makro śpiwór :D firmy Dunlop model Teide 300. Typowa mumia zakres temp. min. -5, komfort +10, wypełnienie (wsyp) "300G/SM SILICONIZED HOLLOW FIBER". Wydaje się cieply, jak się w nim leży, ale jak sie sprawdzi w akcji, nie wiem ? Jakieś opinie na temat śpiwora, ktoś sie spotkał z nim ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...