Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco. Nabyłem niedawno replikę, jest po tuningu. Przy podłączeniu baterii 8,4 V replika nie działa(sprawdzone na dwóch różnych bateriach 8,4 V). Coś jakby zaskakuje, ale sprężyna ani drgnie. Za to już na akumulatorku 9,6 V działa dobrze, na lipoli 7,4 V też jest okej. Czy to jest normalne w składakach? Czy może replika ma coś nie tak ze stykami?

Link to post
Share on other sites

Mogę napisać o tych informacjach o których wspominasz, ale raczej chodziło mi o odpowiedź, czy jest taka możliwość, iż replika może nie działać na baterii 8,4 V, ale za to działać na 9,6V i wyżej. Chodzi mi o to, czy powinna chodzić na każdej baterii(szybciej lub wolniej), czy może nie zawsze tak musi być? Bo np. załóżmy są tam upchane rzeczy, które potrzebują większej mocy.

Link to post
Share on other sites
Mogę napisać o tych informacjach o których wspominasz, ale raczej chodziło mi o odpowiedź, czy jest taka możliwość, iż replika może nie działać na baterii 8,4 V, ale za to działać na 9,6V i wyżej.

Jest taka możliwość. Mało tego, jest to całkowicie normalne i zdarza się bardzo często. Zwłaszcza, jeśli akumulator 8.4V nie jest najwyższych lotów, a replika ma przeprowadzony tuning na ponad 400 FPS.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Powiedzmy, że trochę miałem małe zamieszanie i kupiłem baterie lipoli

http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_lad...refox-1819.html

 

I teraz pytanie. Czy lepiej zostawić już tą baterie, czy może wymienić na jakaś 9,6 V bo mam taką możliwość.

Po prostu boje się, ze wnętrzności mogą się szybko rozwalić. Jeśli jednak może rozwalić się głównie tłok i to na przykład za pół roku, to nie będzie to dla mnie problem

Replika jest tuningowana ma ok. 400 fps. Z tego co pamiętam tłok systemy, sprężynę 120.

I czy jest sens wkładanie MOSFETa? I ogólnie jak to widzicie.

 

P.S.

Z góry przepraszam za pisownie i takie tam XD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...