Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja bym został przy dobrej 8,4V. Pewnie zamierzasz kupić od razu aku 9.6V bo stare "siada". Stockowe aku bojca szybką dostają jakiegoś akuku, szczególnie z tą ładowarką o bylejakości. Na tą sprężynę ~~M115 i 7mm kulki które tam są 8,4V, albo 9.6V z bardzo rzadkim wciskania spustu gdy selektor wskazuje ogień ciągły.

Link to post
Share on other sites

A zła bateria może powodować zacinki na semi?

 

Też, ale głównie na to zjawisko składa się wiele czynników. To taka mała przypadłość replik Boyi'a. Trzeba tam poprawić biednie podkładkowanie zębatek, regulację silnika, smarowanie, zmienić kable, kupić nowe aku.

Link to post
Share on other sites

Ja też miałem taki problem ze swoją repliką BI-3681 ( M4A1) . Stockowy akumulator ciągle zacinał mi replikę a w dodatku krótko trzymał. Także kup nową batkę 8,4V. Ja osobiście mam Intellect 8,4V 1600 mAh i ładnie mi batka trzyma i szybkostrzelność też przyzwoita. Jak będziesz kupował tą batkę to też dobrze by było żebyś kupił jakąś dobrą ładowarkę mikroprocesorową, bo te chińskie ładowarki to nie są najlepsze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam, mam pytanie czy batka lipo 7,4V 2200mAh 20C nie będzie za mocna do BI-3681 M4A1 (replika jeszcze 9 miesięcy na gwarancji i jeszcze nie tuningowana) i czy jak dokupię sprężynę Guardera SP120 za parę miesięcy (jeszcze się zastanawiam nad SP130) i inne części wymienię żeby pasowały do sprężyny to czy ta batka co podałem nie będzie za słaba?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...