Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

King Arms S&W M&P15 MOE


Recommended Posts

  • 1 month later...

Pewnie to standardowe bebechy KA z tuningiem zewnętrznym. Polimerowe części Magpula są bardzo przyjemne w dotyku (porowata faktura), a do tego są bardzo wytrzymałe. Tylko cena dziwi, bo M4 KA + części = taniej

 

 

Chłopaki a coś więcej na temat tego cuda jak się sprawuje, czy warto go kopić oraz gearbox jak sie sprawuje :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Macie jakieś patenty na rozbieranie tego cholerstwa?

 

Lufa = nity. Przewierciłem, okazało się, że tłumik płomienia jest tak przekręcony, że nie idzie go odkręcić nawet po pół godziny traktowania ogniem. Właśnie przeciąłem zespół muszki.... by założyć nowy front. Ale by nie było tak pięknie to jeszcze lufa i front są niemal zespolone. Jednak wolę zniszczyć muszkę, której nie użyję niż tłumik płomienia, który posłuży za montaż do tłumika.

 

Barrel nut również zakotwiczony tak, że nie idzie ruszyć.... zaraz będę musiał go przeciąć.... nigdy nie widziałem czegoś takiego w żadnym aeg... GBB. Próbowałem odkręcić oryginalnym kluczem - nawet po solidnym przyłożeniu nie idzie nawet o milimetr.

 

Ma być z tego oryginalne M&P15.... ale przyznam, że łapy i wacek opada bo jak na razie mam samo cięcie i opalanie.

 

Ogólnie ma być z replika snajperska z konwersją polarstara i frontem 16' dragonfire madbulla. Tyle, że nie spodziewałem się takiego klejenia/zespolenia. W życiu nie męczyłem się bardziej ze zmianą frontu... a dochodzi do tego zniszczenie stockowych części.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Dobra, zmontowałem już nowy front... nie szło tego zdjąć bez rozcinania.

 

Nie wiem czy to norma, ale po rozcięciu barrel nuta na gwincie była poxilina czy coś takiego. Imo jestem dumy, że przy rozcięciu tego nie zniszczyłem żadnego zwoju. :D A iskry ze stali szły jak szalone.

 

Pytańsko

- czy to normalne, że w tych nowszych seriach KA jest poxilina? Czy coś podobnego? Bo jakbym nie miał narzędzi to przeróbka takiego frontu byłaby niemożliwa...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Heh, trochę czasu minęło. Miałem klucz ;-).

 

Ten karabin sprawił sporo problemów:

- lufa zewnętrzna była jakby zespawana z tłumikiem płomienia (łączył je ten pierścień/podkładka). Też musiałem ciąć. Wcześniej opaliłem palnikiem, bo myślałem, że może kleju tam dali... nic mylnego. Po rozcięciu wyglądało to na jeden kawałek metalu - jakby kto to nakręcił (bo gwint był) a końcówkę zgrzano. Dobrze, że piłka jest na tyle precyzyjna, że nie ma śladu po cięciu W każdym razie 3 osoby nie dały rady tego odkręcić, pomimo unieruchomienia lufki, to zdecydowałem się na cięcie.

 

Nadal nie wiem czy to inwencja KA czy szalonego użytkownika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...