Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy mogę użyć baterii 10.8V w moim karabinie


Recommended Posts

A co? Chcesz mu założyć? :F

Nie, po prostu MOSFET to większy ROF, jak nie ma MOSFETa to przy tym przełożeniu i batce 10,8 nie ma się o co martwić. No może tylko styki.

 

Dlaczego STU złe do M120, wielokrotnie takie mixy robiłem.

Ja wiem że można ale do M120 to standardowe przełożenie wystarcza spokojnie, STU obniży ROF.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Skoro mowa o bateri to czy do mojego karabinu to jest M4cqb (JG) srężyna m120, gearbox metalowy zebatki też 6mm, tłok plastikowy można wsadzić baterie 9,6? Aktualnie posiadam 8.4. A jeśli bym dał 9.6 to czy na dłuższą metę nie miało by to negatywnego wpływu na mechanizm karabinu? Dodam że body jest z ABS'u.

Link to post
Share on other sites

Skoro mowa o bateri to czy do mojego karabinu to jest M4cqb (JG) srężyna m120, gearbox metalowy zebatki też 6mm, tłok plastikowy można wsadzić baterie 9,6? Aktualnie posiadam 8.4. A jeśli bym dał 9.6 to czy na dłuższą metę nie miało by to negatywnego wpływu na mechanizm karabinu? Dodam że body jest z ABS'u.

 

 

Możesz włożyć baterię 9,6 i nie będzie to miało jakiegoś znacznego wpływy na replikę , ale musisz zwrócić uwagę w jaki sposób strzelasz aby to nie były serie po 70 kulek bo wtedy styki mogą się szybciej zużywać albo przepalą się

Edited by wiesiu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...