Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najmniej parujace gogle


Recommended Posts

Ponieważ a.) noszę okulary korekcyjne i b.) mocno się pocę przy wysiłku, miałem dużo problemów z parującymi goglami.

 

Wzorem paintballowców zainstalowałem do moich Uvexów wiatraczek 25mm i działa znakomicie. Same dziurki wycinane nic nie dają, musi być wymuszony obieg powietrza. Dodatkowy plus to lepsze samopoczucie, bo oczy i skórę owiewa świeże powietrze i czujesz się jak bez gogli!

 

Polecam wiatraczki 12v z łożyskami kulkowymi (droższe od ciernych, ale cichsze). Podłączone do baterii 9v działają z odpowiednią siłą. Właściwie jedyny problem to odgłos, jaki wydaje wiatraczek, ale słyszalny jest tylko dla użytkownika i to minimalnie - po chwili się nie zauważa (łożyska kulkowe).

 

Gotowy zestaw jest w Specshopie chyba za 100 zł ale można sobie kupić samemu wiatraczek za 25-50 zł w sklepach elektronicznych.

 

Polecam zdesperowanym, którzy wypróbowali inne metody.

 

[/url]

Link to post
Share on other sites
Pryskam tym środkiem i pozwalam wyschnąć. Nie zakładam tego od razu na nos... Wydawało mi się to tak oczywiste, że nie pisałem.  

 

Spokojnie ja też nie maiłem tego na myśli :roll: . Chodziło mi o to, że pozostaje pewna powłoka,(bo coś przecież musi szybki chronić), która mniej lub bardziej, ale jednak paruje i stąd moje pytanie.

 

Skoro nic złego się nie dzieje to git :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...