Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert Eagle [cm.121]


Recommended Posts

  • 1 year later...

Mam CM.121

Myślę że strzelać powinien minimalnie lepiej ponieważ ma chyba nieco dłuższą lufę. Generalnie szkielet abs zamek, GB i elementy ruchome metal.

Wykonanie i spasowanie dobre bez większych zastrzeżeń. Można pobawić się w tuning na częściach od glocka Cymy i TM ewentualnie mp7

Do kabury się raczej mieści chociaż trzeba trochę powalczyć. Ja mam kamizelkę USCM z kaburą na średnie pistolety i wchodzi. Gdyby nie chciał dać się wcisnąć zawze można odkręcić szynę ris która nawiasem mówiąc średnio pasuje wizualnie i wtedy powinien wejść do kabury. Napewno zato jest ciężki i wielki ale akurat dla mnie to jest zaleta :)

Link to post
Share on other sites

Małe update.

Robiłem niedawno mały tuning po amatorsku czyli milimetrowa podkładka na prowadnicę spręzyny i rozciągnięcie spręzyny w rękach :)

Na kulkach 0.25g na chrono wyszło 165 fps-ów. Po przeliczeniu tym kalkulatorem http://www.arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/articles/fps_limits/fps_calc.htm

wychodzi 182,6 fps na 0,20g i 235,7 fps-ów na 0,12g.

Myślę że niezły wynik :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Używam Orzełka i na kulkach nieco za ciężkich jak na te osiągi, bo aż 0,25 nieźle się prawował. Dobry duży gnat, RIS gratis jak byś chciał zamontować oświetlenie taktyczne czy laserowy wskaźnik celu. Dobrze leży w dłoni, i mimo że okładzina rękojeści jest niby plastikowa, to rodzaj tego plastiku jest "gumowaty". Nie ślizga się w dłoni i na materiale jak byś miał rękawiczki. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...