Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemka

 

Gdzies w sieci kiedys widzialem jak gosciu sam zrobil drewniane okladziny do Colta 1911 tylko za cholere nie moge sobie przypomniec

jaka to byla strona jesli ktos pamieta albo wie jaka to stronka bylbym bardzo wdzieczny za pomoc

 

Ps Szukalem na google i yahoo ale nic nie moge znalezdz :(((

 

Pozdr Thx

Link to post
Share on other sites

takie okładziny powinni Ci zrobić w kazdym lepszym zakładzie może nie stolarskim...ale takim bardziej rzemiślniczym- we Wro Seba dorabiał drewniane okładziny w firmie zajmującej się renowacją mebli antycznych- zrobili z superhiper jakiegoś drewna afrykańskiego i wygladało naprawdę extra-ale cena też była całkiem wysoka (200zł) chociaż np są na sieci dostępne drewniane oryginalne okładziny beretty po 190zł bodajże a w HK dostaniesz okładziny drewniane do colta za ok 50$.

sądzę, ze jeśli wybierzesz sobie jakieś "polskie drewno" to cena może być mniejsza

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

okladziny wzorowane na tych do Colta 1911 są czesto spotykane w paintballu (chodzi o wzór/kształt rękojeści)'

co prawda najpopularniejsze są takie gumowe, porąbane, ale np, przez jakiś czas popularne byly tzw Hogue grips, oraz Pachmayr (wg mnie Hohue są dużo wygodniejsze niż Pachmayr, nie wspomnę o drewnianych, w których ręka się ślizga (rękawiczjki też nie zawsze pomagają)

 

w razie czego mam w okolicy do sprzedania/kupienia :), ale to nie jest tania inwestycja (porównując z ceną sprężyny) :(

 

zdjęcia:

DYE (buueeee) i Hogue

Pachmayr

Link to post
Share on other sites

fajnie to wyglada ale gdzies w sieci widzielm jak gosciu sam zrobil takie okladziny tylko nie pamietam jaka to byla stronka jesli ktos wie o co mi chodzi to niech poda linnk byla to jakas amerykasna stronka o asg i tam byly wykone okladziny do colta 1911 gosicu sam je wykonal ja tez sobie mam zamiar takie zrobic do colta

Link to post
Share on other sites
wow zaje*** to wyglada, zrobilbym sobie drewnianna raczke to M11 zamiast tego plastiku ;]
Fiku przez ten rozwalony staw już co całkiem bije na głowe ;)

 

Cicho brak ASG jeszcze nikomu chyba nie zaszkodzil, tylko ze narazie minal jeden tydzien bez ASG a pozostaly jeszcze 4 :|

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...