Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szkielet Gearboxa v.2


Recommended Posts

MAm problem jakiś czas temu pękł mi gearbox mam broń pj spr. Byłem w taiwanie i nie mają już od miesiąca a inne odradzają bo chciałem jg albo boyia ale mówią że się nie spasują części i ludzie narzekają. Co o tym myślicie i gdzie mógł bym kupić szkielet pj !!!!

 

 

 

Ps. Spieszę się na ardeny.

Link to post
Share on other sites
Kup sobie jakiś wzmocniony ze specshop/asgshop icon_wink.gif

Akurat "jakiś wzmocniony" to IMO jedna z największych głupot. Obojętnie jaki gearbox, nie patrz na cenę, jakość, ważne żeby był "wzmocniony"... świetnie radzisz.

 

@blus22

Co do spasowania części PJota z innymi nie mogę się dokładnie wypowiedzieć, ale skoro jest to zwykły AEG, to jest on robiony wg. pewnych standardów. W tym wypadku wszystkie części dostępne do v.2 powinny do niego pasować.

 

Co do gearboxów v.2 to cena/jakość dobrze wypadają JG. A jak Ci zależy na dobrej jakości wytrzymałym GB to polecam G&P, najlepiej z 8mm łożyskami.

Link to post
Share on other sites

Ps. Spieszę się na ardeny.

 

Wszystkie ostatnie repliki na serwisie były przysyłanie z takim smutnym dopiskiem, a idź precz... ;-)

 

Nawet pęknięty szkielet można bez większego problemu złożyć z powrotem i może chodzić jeszcze długo.

Link to post
Share on other sites

Akurat "jakiś wzmocniony" to IMO jedna z największych głupot. Obojętnie jaki gearbox, nie patrz na cenę, jakość, ważne żeby był "wzmocniony"... świetnie radzisz.

 

Przepraszam, ale nie mogłem podać linków ponieważ spieszyłem się do wyjścia,

oto link, jak kupisz sobie ten, to masz spokój na długi czas.

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1093

 

Wszystkie szkielety GB v2 są niedostępne na specshop i asgshop :o

Edited by Wolfran
Link to post
Share on other sites

Dzięki chłopacy w sumie już ardeny se odpuszczę wolfram jeżeli chodzi o twoją propozycje to wiesz co szkoda tej systemy żeby się kisiła w tym PJ. Wszystkim dzięki no to będę zmuszony do jg.

Edited by blus22
Link to post
Share on other sites

A co do tych problemów ze spasowaniem to chodzi tu raczej o samo wsadzenie GB do body.

Pewnie tak. Ostatnio znajomy wkładał GB BOYIa do body JG (albo na odwrót- nie pamiętam) i musiał szkielet przypiłować bo nie wchodził.

 

Ewentualnie może chodzić o nie kupowanie u konkurencji;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...