Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy mozna gdzies kupic material w tym kamuflażu ?


Recommended Posts

Witam :)

 

Na MSPO 2009 widziałem mundur w tym kamuflażu, niestety nie wziąłem ulotki od producenta. Czy wie ktoś czy można gdzieś kupić materiał w tym kamuflażu. Czy była to tylko próbka testowa.

Drugie pytanie czy będzie dostępna wersja "zielona" kamuflażu "SZKWAŁ"?

 

Liczę na info od Catch22

 

Dziękuję.

 

mspo2009090.th.jpg

Link to post
Share on other sites

niewiele się różni od tego:

http://s62.photobucket.com/albums/h90/REMO...Andropol_01.jpg

 

A ten też chyba nic nie zwojował. Pytanie czy potrzebna nam w ogóle zpikselizowana pantera oraz jeśli tak to ile kolorów?

 

Tu mała zabawa z o ile pamiętam paletą przyciętą do 16 kolorów:

http://img186.imageshack.us/img186/6510/pa...ix2copy2hu9.gif

 

ale 8 wychodziło podobnie. Poniżej tej ilości kolorów zaczyna tracić efekt rozmycia dla oka i jednocześnie nie zlewania się w jeden kolor.

Link to post
Share on other sites

Rozmawiamy o kamuflażu indywidualnym, nie o korwetach czy systemie rakietowej OPL, prawda?

 

Dlatego mimo że ten temat był podnoszony oficjalnie (także przeze mnie, Królika i Adama Dubiela) i omawiany na odpowiedzialnym szczeblu - na razie WL nie odchodzi od wz.93, DWS zaś roboczo używa MC/Suezu.

Link to post
Share on other sites

Catch22 kiedy planujecie ujawnić "SZKWAŁ" w wersji zielonej, i tym kroju munduru jaki oferowaliście MW. Może jakiś artykuł w NTW, Raport z proponowanymi wersjami itp. Czy myśleliście wskoczyć z waszym projektem na rynek cywilny w przypadku odmowy z DWL.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...