Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, sprawa wygląda następująco, od jakiegoś czasu szukam i nie mogę znaleźć owego pistoletu...

 

Desert Eagle, chodzi mi dokładnie o FULL METAL koniecznie na CO2 i najlepiej w chromie

 

Jedyne co znalazłem to replika od KWC, lecz mam do niej jedno ale

"Tylko dolny korpus i okładziny rękojeści wykonane są z ABS-u, pozostałe elementy z metalu !!!

Metalowy jest zamek, zewnętrzna i wewnętrzna lufa, spust, zwalniacz zamka, kurek, magazynek."

 

To ma być Full metal? Moim zdaniem to prawie full metal....

 

Krótko mówiąc:

Poszukuję DE full metal (100%jak w orginale, czyli cały z stali nierdzewnej/ lekkiego aluminium)

Najlepiej w chromie, ale w ostateczności sam go przemaluje jakimś spray'em na srebro)

Zasilany koniecznie na CO2, bym mógł wstawić mu preckę, lepsze uszczelki, podkręcić ilość gazu itd. itp. by osiągnąć 400-600fps, w połączeniu z kulkami 0,30g. Takie dwa były by naprawdę niezłe w każdej sytuacji (zamiast karabinu) :D a najwyżej z 400fps jako bron poboczna

 

Oczywiście 1-2 dodatkowe magi też by się przydało

 

Jeżeli taka replika nie istnieje jako gotowiec, to może znacie jakiś sposób, żeby samemu ją sobie złożyć?

 

Pozdrawiam Dejv

Link to post
Share on other sites

Jakbym był milionerem to bym na zamówienie wziął xD, ale nie jestem ;<

 

Czy z tego co rozumiem polecacie taki zestaw?

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2843

+ te przeróbki

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4557

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4196

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4564

 

Problem w tym, że to greengas ;< nie lubię go

Co2 lepiej działa na zimnie, i jest mocniejszy, fajniejszy i chyba bardziej podatny na tuning

 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

 

Karmazyt, w sumie to takie dwa mogą być jako główna ;D Podobają mi się bardziej niż moja MP5, a skoro MP5 ma 400fps na 0,25 - sprawdzane i udowodnione na chrono (full stock - cyma) To DE musi być mocniejszy - tak jak w rzeczywistości, lecz jego szybkostrzelność i poj. maga o wiele mniejsza ;D Dlatego 450-500fps na kulkach 0,30 było by czymś wręcz świetnym (20-50%mocniejsza od MP5) Oczywiście zdaję sobie sprawę z bezpieczeństwa i wiem że z takim cudeńkiem to z bliska nie ładować bo można kogoś uszkodzić i celować w korpus...

 

Wybaczcie proszę, że o wszystko tak pytam, lecz jestem jeszcze świeżakiem, i na tuningu nie znam się niestety ;<

 

A co myślicie o czymś z tych?

http://www.militaria.pl/cybergun/pistolet_...008.xml?cat=102

 

http://www.militaria.pl/cybergun/pistolet_...193.xml?cat=102

 

http://www.military.pl/cyber-gun_161m/dese...auto_9824t.html

 

 

Czy dało by się go stuningować elementami guardera (tymi co podałem wyżej) do tych replik ? :D

 

Do tego zapytam się jaką lufę polecacie ? ta by była dobra (najlepsza, wiem im mniejsza średnica, tym droższe kulki, ale co tam, za jakość się płaci)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1234

 

Jak podnieść w nim moc? wszelkie uszczelki, podkręcanie ilości gazu ? np. tak żeby jedna butelka starczała na jednego maga ? (21strzałów bądź 39 w drugiej wersji)

 

Podpowiedzcie mi proszę jak by zrobić z tego armatę? Co da się/można zmienić czy podkręcić by osiągi były wręcz przecudne

 

Na koniec oddam go do lakierni (po znajomościach)

 

Dzięki i pozdro

Link to post
Share on other sites

Spytam uprzejmie: what are ye, stupid? (z obowiązkowym szkockim akcentem) Po pierwsze, celność przy strzelaniu z dwóch pistoletów to jak mawiają angole "minute of barn", czyli "w stodołę może trafisz", poza tym te cybergunowe Orzełki to KWC (ten z normalnym magazynkiem to nowa wersja, podobno już FULL metal).

No, i nie widziałem jeszcze kozaka, który byłby w stanie utrzymać na raz dwie trzydziestocentymetrowe, dwukilowe cegły.

Link to post
Share on other sites

I powiedz przed kim chcesz się tak lansować? Na mnie takie 2 wielkie krowy nie robią wrażenia.

 

Problem w tym, że to greengas ;< nie lubię go

Co2 lepiej działa na zimnie, i jest mocniejszy, fajniejszy i chyba bardziej podatny na tuning

 

Jezusicku! to ty chcesz jeszcze te deserty tuningować? Po co? ja się pytam po co?

 

Bo są tak cudne, iż odnoszę wielkie pragnienie, a by znalazły się w mojej zbrojowni xD po za tym dwie takie na udach to +80 do lansu (40 za jedną) xD

 

Za dużo Tomb Raidera się naoglądałeś.

 

Podpowiedzcie mi proszę jak by zrobić z tego armatę? Co da się/można zmienić czy podkręcić by osiągi były wręcz przecudne

 

Weź dwa głębokie oddechy, może ci przejdzie.

Link to post
Share on other sites

Nie przechodzi nawet po 50wdechach xD

 

Po prostu chcę SuperMegaWyjechanegoPowerBłyszczącegoNaMaxaUltraHiper Desert Eagle'a ;D

 

Jedynego w swoim rodzaju, orginalnego i mocnego ;D

Jeżeli celność, aż taka zła to co za problem tłumik + dłuższa precka i jest lodzio miodzio ;D

 

To da się do dokręcić, czy nie ? ;o

Link to post
Share on other sites
Na mnie takie 2 wielkie krowy nie robią wrażenia.

 

Robią :]. Na każdym robią.

 

Co2 lepiej działa na zimnie, i jest mocniejszy, fajniejszy i chyba bardziej podatny na tuning
Repliki na CO2 nie sa podatniejsze na tunning ponieważ zwykle w CO2 pchają się firmy które nie potrafią zrobić dobrej klamki na GG a takiej klamki nikt tunningował nie będzie bo jak ktoś kupuje tanią klamkę to dlatego że niema kasy. W tym kasy na tunning.
Jeżeli celność, aż taka zła to co za problem tłumik + dłuższa precka i jest lodzio miodzio ;D

 

To da się do dokręcić, czy nie ? ;o

Olaboga. Po pierwsze się nie da po drugie jak wygląda tłumik na replice broni sportowej .50AE?! Rany...
Link to post
Share on other sites

 

Repliki na CO2 nie sa podatniejsze na tunning ponieważ zwykle w CO2 pchają się firmy które nie potrafią zrobić dobrej klamki na GG a takiej klamki nikt tunningował nie będzie bo jak ktoś kupuje tanią klamkę to dlatego że niema kasy. W tym kasy na tunning.

 

Olaboga. Po pierwsze się nie da po drugie jak wygląda tłumik na replice broni sportowej .50AE?! Rany...

 

Tanią klamkę? On kosztuje 600-700zł to nie wiem czy to tak tanio ;<

 

Masz racje tłumik by go oszpecił, tak czy owak ma dość długą lufę, wymienić na precke i miodzio lodzio

 

Czyli lipa, w takim razie po co DE, jak nie ma kopa....

A co da się z gaziaków (pistoletów) podkręcić mocno ?

Link to post
Share on other sites

Tanią klamkę? On kosztuje 600-700zł to nie wiem czy to tak tanio ;<

 

Masz racje tłumik by go oszpecił, tak czy owak ma dość długą lufę, wymienić na precke i miodzio lodzio

 

Czyli lipa, w takim razie po co DE, jak nie ma kopa....

A co da się z gaziaków (pistoletów) podkręcić mocno ?

Weź Ty się ogarnij człowieku!

 

miodzio lodzio... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Za kasę, która by poszła na te 2 deserty, sprzedaj mp5 cymy i kup coś z 1 klasy, zrobisz lepszy interes...a na razie zero coda, countera, filmów produkcji amerykańskiej...

 

Nienawidzę "coda, countera, filmów produkcji amerykańskiej..." Bo to wszystko ściema

 

(z drobnymi wyjątkami co do filmów)

 

Deserty po prostu bardzo mi się podobają... i nie wyobrażam sobie innych pistoletów w moim wyposażeniu... Ale jak przystało na DE musi mieć porządnego kopa, nawet jeżeli to replika i chciałem się dowiedzieć czy taki tuning jest możliwy ;< skoro nie to trudno....

 

MP5 jest moją pierwszą "prawdziwą" repliką i za bardzo się do niej przywiązałem, by ją sprzedawać. Dla mnie to jest I klasa. celna, dobra moc i Full metal :)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

jak chcesz kopa to kup raczej replikę pistoletu kompaktowego, strzelającego mocną amunicją na lekkim szkielecie a nie sportowej klamki która waży 1,5kg i odrzut ma bardzo ludzki i znośny.

 

 

Nie wyobrażasz sobie ale zaczniesz jak pochodzisz z czymś takim na strzelankę. Ale o tym przekonać musisz się sam, i tak nie uwierzysz.

Link to post
Share on other sites

Mam digla TM z precką i bez, różnica w celności znikoma, tym bardziej jak się strzela z obu ;)

 

Chromowane digle w polsce tylko TM, nie liczę firm robiących "dummy toys" i bez blow-backu

 

W TM pękają zamki czego rozwiązaniem jest najczęściej konwersja guardera.

 

Osobie u której widziałem metalową konwersję pękł tłok.

 

A żeby to wyglądało i strzelało tak jak chcesz musiałbyś wydać w najlepszym wypadku 1,5 tyś. za sztukę (ok 500-600zł Desert, 700zł konwersja i 300zł części wewnętrzne).

 

W ASG nie ma czegoś takiego jak 100% jakości :D

Edited by liu-kas
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...