Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń nie strzela a silnik chodzi!


Recommended Posts

Witam. Ostatnio czyściłem wyciorem lufe po strzelance aby wszystko bylo pięknie ładnie. Oddałem kilkanaście - kilkadziesiąt strzałów na sucho (czytaj bez kulek) po czym mój gearbox zaczął dziwnie chodzić (inny odgłos niż zwykle). Po otworzeniu komory z podajnikiem kulek zacząłem obserwować ,,to coś" co popycha kulki i stwierdziłem ,że chodzi znacznie szybciej lecz jakby z mniejsza siłą. Po zamontowaniu magazynku kulki w ogóle nie chcą wylatywać poza paroma centymetrami ,które pokonują w lufie. Moja broń to G36 firmy JG ,prawie nowa bo kupiona w styczniu. To moja pierwsza broń i zarazem post na tym forum i prosze o pomoc doświadczonych graczy - póki co nie chce sam dłubać ,żeby czegoś nie spierniczyć.

Link to post
Share on other sites

Może być tak jak mówicie ale czy było to spowodowane strzelanie bez kulek? Bo na tylnej okładce instrukcji napisane jest : ,,Gear problem caused by too many blank firing"... Da rade naprawić to jakoś samemu czy tylko serwis i ile by kosztowała naprawa? Co prawda mam gwarancje ale teraz świeta wiec bedzie szlo z miesiac a replike chcialbym miec sprawna jak najszybciej. Dzięki za odpowiedzi ;]

Link to post
Share on other sites

Strzelanie na pusto nadwyręża szkielet gb wraz z głowicami tłoka i cylindra, raczej nie był przyczyną utraty ząbków na tłoku. Szybciej zacięcie się kulek podczas serii, zwykły niefart z trefną częścią, zbyt mocna sprężyna połączona ze zbyt dużym rof-em i takie tam... Koszt to robocizna + ok 20zł za stockowy tłok - jak ktoś zażąda więcej znaczy że zdziera ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...