Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShellShock Nam'67


Recommended Posts

Właśnie dorwałem w/w giereczke.

Wg mnie jak do tej pory najlepsze FPP z klimatu military (nie chodzi tu o takie gry jak Doom itp).

Gra jest świetna, grafika cudna :).

 

U mnie na :

Celeron 1,2 Ghz, 256 Mb Ram, GeForce FX5600 chodzi na 1024x768 na maksymalnych detalach bez jakichkolwiek zacięć.

 

 

Oficjalna strona gry:

http://www.shellshockgame.com/

 

Ide grać dalej... :)

Link to post
Share on other sites

Moja opinia na temat tej gry jest trochę mniej pozytywna. Po prostu twórcy nie spełnili oczekiwań. Miał być pełen realizm a mamy strzelankę z generowanymi skryptowo wydarzeniami, durnymi wrogami i sojusznikami oraz z błędami graficznymi(przenikanie się obiektów itd.). Do tego dochodzą błędy niezauważalne dla większości (poza maniakami oczywiście) czyli na przykład m16a1 wyglądające jak m16a2 albo określanie Colta 1911 jako 9mm. Gra ma może niezły klimat ale jest on psuty wspomnianymi już słabymi skryptami. Już nie chcę wspominać o tym że bohater nie potrafi przeleźć przez obalone drzewo przez które każdy zdrowy człowiek by przelazł. Jedyna rzecz która się jakoś broni to interaktywny obóz.

 

P.S.: ShellChock nie jest grą FPP(first person perspective) tylko TPP(third person perspective).

 

Pozdrawiam Blaze

Link to post
Share on other sites

Cybul przyjżyj się dokładnie chwytowi przedniemu tego karabinu który jest w grze. Jest on charakterystycznie karbowany jak u M16a2. Jeśli chodzi o realizm to wyrwalo mi się trochę z tym "ideałem" (ale przecież to obiecywali twórcy) ale przecież można brać przykład z Operation Flashpoint albo Rainbow Six (chodzi mi o celność bronii i wytrzymałość prowadzonej postaci). A inteligencję drużyny można zrobić lepiej (przykład: Freedom Fighters), tak samo ze "sprawnością" postaci gracza w pokonywaniu przeszkód terenowych (i znów przykład Freedom Fighters).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...