Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Głowica cylindra V.3 przeznaczona do G36, AUG i SIG


Recommended Posts

Czy ktoś orientuje się o ile dłuższa jest prowadnica dyszy w głowicy cylindra v.3 przeznaczonej do replik G36, AUG i SIG w stosunku do prowadnicy w standardowej głowicy v.3?

 

Chodzi mi np. o taką http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1597

 

Jeżeli ktoś ma taką możliwość prosił bym też o zmierzenie długości prowadnicy dyszy w standardowej głowicy cylindra v.3

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie jestem pewien ale wydaje mi się że w chińskich replikach G36 prowadnica dyszy ma standardową długość...

 

Pytam ponieważ zamówiłem na asgshop.pl taką głowice cylindra Deep Fire. Na zdjęciu przedstawiającym produkt prowadnica dyszy jest sporo dłuższa w porównaniu do standardowej natomiast głowica którą otrzymałem ma identyczną długość (ok21mm) prowadnicy co prowadnica w standardowej głowicy v.3 Guardera - o takiej.

Widać to na tym zdjęciu: http://images49.fotosik.pl/281/6a83fb333efa724emed.jpg

 

Sam już nie wiem co o tym myśleć... :roll:

Link to post
Share on other sites

Dluzsza prowadnica poprawia tylko ulozenie dyszy jezeli dysza jest dluga.

Dzieki temu dysza ma mniejsze odchyly ba boki. Przy szybkich tuningach mozliwe ze poprawia to prace - w sensie przy zacince nie pojdzie ci dysza (lub przy bardzo mocnych) bo mniej sie wygnie na bok.

Ale tak naprawde mozna stosowac zwykla glowice do v3.

Roznica jest raczej kosmetyczna i minimalna. Gorzej przy scarach ktore maja mega dlugie dysze - wtedy to moze miec wieksze znaczenie (pisze na podstawie doswiadczen z 2 augami ktore mam).

ps. 2 lata katowania 2 replik i z dyszami/glowicami cylindra nie mialem problemu. W jedej jest dluzsza borkowa, w drugiej krotka normalna.

Link to post
Share on other sites

No właśnie o to chodzi że na głowicy którą aktualnie używam dysza przy maksymalnym wysunięciu ma znaczne odchyły które chciałem zniwelować...

Na dyszy o standardowej średnicy nie miałem tego problemu - wystąpił dopiero po wstawieniu borka.

 

@MAJOR762

Wiem że jestem upierdliwy ale czy jesteś pewien tych pomiarów? Mi jak nic wychodzi 21mm w standardowej gł. v.3

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...