Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ACMgear.com


Recommended Posts

Zamówiłem jakoś na początku kwietnia, bodajże pierwszego, a 6 kwietnia dostałem maila, że paczka dziś zostania spakowana a jutro dostanę numer wysyłki. Do dziś numeru nie dostałem ale czytając ich forum i relacje kolegi który też u nich brał sami twierdzą, że póki są "zagubieni i wciąż się uczą" więc dlatego te opóźnienia. Możliwe, że moja paczka została już wysłana tylko nie zaktualizowali na stronce. Na ich forum również wiele postów, że się "uczą" ale pocieszeniem jest to, że w każdej wiadomości bardzo przepraszają. Zniżka -15% to jak dla nas mały pic na wode - nie obowiązuje gdy płacimy Paypalem....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Czy ktoś otrzymał od nich jakiegokolwiek maila , bo mi nie odpowiadają a wysłałem juz z 10 wiadomości.

Zamówienie 17/08/2010 i ciągle Processing . Zero kontaktu .

 

Poprzednie zamówienie 28/06/2010 i zero problemów .

 

EDIT:

 

Otworzyłem spór w Paypalu , na drugi dzień otrzymałem zwrot kasy . Zero odzewu ze sklepu .

Edited by danmac2000
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją w sklepie z HK.

Zamówiłem lunetę dnia 7 maja, kasę wysłałem paypalem. 8 maja status zamówienia zmienił się na "Shipped" wraz z numerem trackingowym. (paczka już w drodze)

Niesamowicie szybka realizacja...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ciuuul... Czyli od razu muszę zakładać 26% większą cenę. :S Dzięki za ostrzeżenie. Zapytam sklep czy pójdą na taką machloję, bo bez tego cały interes przestaje mi się opłacać. :/

 

Swoją drogą, przepraszam za durne pytanie - jak wygląda uiszczanie cła? Jak to działa?

Edited by IneQuation
Link to post
Share on other sites

Jak zatrzymają to dostajesz pisemko. Wysyłasz im na maila fakture zakupu ze sklepu i potwierdzenie zapłaty, jak wszystko gra paczka idzie dalej, płacisz listonoszowi/kurierowi cło przy odbiorze.

 

nawet jak sklep Ci wpisze małą kwotę to wcale nie znaczy że paczki nie zatrzymają, a jak już to zrobią to radziłbym podać rzeczywistą wartość paczki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...