Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja bym jeszcze komorę HU na jaką lepszą wymienił, no i wyżej wymienione części :-F !

 

Wtedy będzie hulać whooah! Aha dokup jak nie masz mikroprocesorową ładowarkę, nawet najlepsze batki nie będą się spełniać w zadaniu jeśli będziesz ładował wolnoładowarą od żółtków! :-F

Link to post
Share on other sites

Dokładnie wymień to co poprzednicy napisali , ja komorę hop upa dałem : Metalowa, ulepszona komora Hop-Up do M4A1/M16/M15King Arms. precka sistema , gumka guarder , otrzymałem około 30 - 40 fps więcej

Edited by waldo
Link to post
Share on other sites

To dziwne bo mi guarder smiga od 280 do 500 fps i nigdy nie jest ani za miekki ani za twardy... Tylko istotne jest nie ustawic za duzo hopa.

50 k kulek na singlu przy 500 fps. Jakies 2 guardery w tym czasie zuzyte (zuzyte nie dlatego ze cos sie oderwalo, ale dlatego ze czesto zmienialem komory hopa, koncepcje itp - a guardery przezroczyste bardzo nie lubia ponownego zakladania na lufe. Po 2-3 razach sa konsystencji kislu przezarte przez smary, i bardzo ciezko je poprawnie zalozyc).

 

W tej chwili guarder przezroczysty smiga na replice 450 fps i 32 rps wiec naprawde przesadzony rof. I dziala i ma sie dobrze.

Dla porownania - systema powodowala nieszczelnosci, ogromne. Staty rzedu 30 fps. Ale to akurat urok komory. Gumka jest za twarda i nie przylega az tak dokladnie do wnetrza komory i lufy.

Link to post
Share on other sites

Gumiaki guardera są naprawdę dobre i niejednokrotnie widziałem, że kręcą lepiej od systemy czy G&G, ALE - zużywają się szybko. To pewnie też kwestia używania odpowiednich kulek czy dystansera, jednak wciąż nie mam do nich przekonania.

 

Jak gumiak to tylko:

G&G>Systema>Deep Fire>Ares, a na resztę można nie patrzeć bo nie ma po co.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...