Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam ma pytanie odnośnie kulek bo jak wiadomo elektryk żre tego masakrycznie wiele tak więc broń około 390 fps jakie kulki są dobre? mam 0,23 czy między tymi a 0,2 jest aż tak wielka różnica ? a i przy okazji co myślicie o tym magu http://www.taiwangun.com/magazynki_magazyn...ugi_cm-176.html ? :D

 

 

...Żre??? Zależy jakich magów używasz, jeżeli jesteś zwolennikiem hi-capów, to się nawet nie dziwię że dużo kulek Ci schodzi, i nie broń, tylko replika, jaka waga??? 0,25 są odpowiednie, możesz spróbować 0,23; lżejszych Ci się nie opłaca brać, nie tylko waga kulek jest ważna, ważna jest także marka kulek...A co do magazynka, mam takiego krótkiego, podaje bez problemu, z długim winno być podobnie...

Link to post
Share on other sites

to żeś chłopakowi wytłumaczył.... mmmm no ale przynajmniej chociaż pokazałeś jaki jesteś pRo :D :strach:

 

 

Ja też mam 390 fps, strzelam z 0.23 ics. Madbule i devile też dają radę.

 

Co do maga to nie polecam, ładnie wygląda ale tylko z daleka ;) ogólnie ja rozwaliłem swój podczas podrywania się z pozycji leżącej przy okazji uszkodziłem gniazdo magazynka. Poszukaj na specshopie tam powinny być i kulki i lepsze magi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam, mój pierwszy post i odgrzebuję trochę temat.

 

Mianowicie posiadam replikę JG G36C, którą kupiłem od kolegi. Wymieniona była tylko gumka od Hop-Up . Niedawno zmieniłem standardowy tłok i głowicę(rozsypała się) na firmę Ultimate oraz głowicę cylindra na tą samą firmę.

Obecnie replika ma 379 FPS. Mam jednak problem z doborem kulek. .2 są zdecydowanie za lekkie i na całkowicie "zdjętym" Hop-Up mogę strzelać za róg ;) Kupiłem .23 firmy Guarder, ale te również lecą pod górkę po ok. 10-15m.

Zastanawiam się czy inwestować od razu w .3, czy jeszcze przetestować .25 ?

Czy kulki tej samej wagi, ale różnych firm, faktycznie, mogą znacząco różnić się charakterystyką lotu?

Link to post
Share on other sites

Polecam Kulki takie które uznasz że latają dobrze bo dobór Producenta jest w Tym Momencie nieważny z Uwagi na to jakie kulki Ci pasują :) które uznasz że latają odpowiednio Ja Polecam EXELE i Blastery jak , DLA MNIE latają dobrze z Broni o mocy 410 fps a dokładnie MP5 :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

mam maly klopot bo niewiem czy te kulki beda dobre :)

posiadam m4 na 0.20g kulkach mam 440fps tak liczac srednio planuje wymiane lufy na precke 6.04 firmy deep fire i chcialem kupic kulki jak te w linku http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2773

firma kulek to goldenball. Opisuja ze te kulki sa do precki. I wlasnie chcialem sie polecic was moze ktos z tego juz stzrelac zn z tych kulek czy niebylo by problemow z zacieciem sie i czy te kulka sa dobre oczywiscie :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...