Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] WGC


Recommended Posts

To celebrate the Chinese New Year, please note that WGC will be on vacation from 9th to 14th Feb 2013.

Normal operation will be resumed on 15th Feb 2013. We apologize for any inconvenience this may cause.

 

Thank you for your kind attention and wish you a Happy Year of the Snake!

 

Niedługo wszystko powinno wrócić do normy :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

wraz z nowym rokiem sklep miał prawie 3 tygodnie poślizgu od złożenia zamówienia do dnia wysyłki. Na dzień przed nowym rokiem dostałem maila z info, że jak tylko się skończy to zaraz wysyłają i zrobią wszystko by było jak najszybciej u mnie. Po 6 dniach od wysyłki paczka była już oclona i czeka na mnie na składzie celnym. Jak na paczkę lotniczą tempo prawie, że teleportowana - DUŻY PLUS DLA SKLEPU !!

Link to post
Share on other sites

Paczka doszła zgodnie z prognozą na stronce. 25ego wyszła z HK a 28ego u mnie już w rękach. Zamówienie drobne bo dosłownie Sordiny Z-tacticala ale powoli przyzwyczajam się do faktu że przy takich dodatkowe cło itd na naszej granicy uchodzą mi obronną ręką...odpukać :)

Sklep nadal pozostaje w osobistym rankingu najlepszych z zagranicznych.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jest możliwość ominięcia cła i vatu pisząc im maila by zawartość zapakowali w papier kolorowy i nie wrzucali żadnych faktur tylko wysłali jako prezent ? Czy taka opcja nie przejdzie przez nasz urząd celny?

Edited by Akihito
Link to post
Share on other sites

Jest możliwość ominięcia cła i vatu pisząc im maila by zawartość zapakowali w papier kolorowy i nie wrzucali żadnych faktur tylko wysłali jako prezent ? Czy taka opcja nie przejdzie przez nasz urząd celny?

Pięć lat temu może by coś takiego przeszło, teraz celnicy wiedzą czym jest airsoft, dostaniesz wezwanie do przedstawienia faktury, a jeśli jej wartość będzie niska, to cło będzie uznaniowe, a to może baaaardzo boleć :D.

Link to post
Share on other sites

Pięć lat temu może by coś takiego przeszło, teraz celnicy wiedzą czym jest airsoft, dostaniesz wezwanie do przedstawienia faktury, a jeśli jej wartość będzie niska, to cło będzie uznaniowe, a to może baaaardzo boleć :icon_biggrin:.

 

Oj, wtedy też było ciężko, zwłaszcza duże paczki, no ale wtedy dolar był po 2,30 :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Hmm czyli szansę niewielkie ale zawsze większe niż jakby poszło bez niczego :icon_biggrin:, bo jak mam liczyć cło + vat to ta opłacalność tego całego biznesu spada :(

 

Ewentualnie niech mi żółtki kartkę z życzeniami wsadzą tam xD.. ech no cóż dzięki za odpowiedzi

Edited by Akihito
Link to post
Share on other sites

no jak zamawiasz CM.028 to się nie dziw, że drogo wychodzi. Ogólnie w Azji kupuje się: a) nowe rzeczy, niedostępne w PL; b) rzeczy bardzo drogie i jeszcze droższe w PL (np nietypowe repliki, PTW, etc.) ; c) rzeczy permanentnie niedostępne w PL/ bardzo trudno osiągalne w PL ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Witam (z góry sorka za odgrzewanie kotleta), ostatnio przeglądając ten sklep zauważyłem tanio komorę hu od king arms,myśląc że w tym sklepie jest tak na na ehobbyasia dodałem przedmiot do karty i zacząłem szukać kalkulatora, ale zamiast niego znalazłem napis: "Shipping fee is excluded.". Czy to faktycznie prawda co do tej darmowej wysyłki ?

Edited by wawi08
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam problem z finalizacją zamówienia na stronie WGC. Przy logowaniu po wpisaniu loginu i hasła nie działa przycisk GO. ale po odświerzeniu strony okazuje się , że jestem zalogowany. wybieram towar, wrzucam do koszyka i tu jest OK, ale gdy przechodzę do płatności pojawia się " błąd na stronie " .

Próbowałem kilka razy i z różnych komputerów , ale ciągle to samo, wciskam Checkout i mam "Błąd na stronie".

Może ktoś wyjaśnić co się dzieje ?

Edited by endo5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...