Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przeglądałem, ale raczej nie dam rady pieniężnie skompletowac takiej kamizelki: miałem w planie kp-8 + bandolier na magi do AK, cena taka jak za tą kamizelkę lecz wciąż czegoś do niej brakuje, a chciałbym wyrobic się w 200pln

Edited by Gil0
Link to post
Share on other sites

Do 200 złoty to tylko rynek wtórny ...

Składaliśmy ostatnio paso-szelki (lub jak ona woli mówić ... szelo-paski) mojemu kochanie. Na M/L, za PT-2, szelki uniwersalne, cargo średnie poziome i ładownice na 2 magi do PM wyszło coś koło +170 zł. Z kurierem 202.

 

Szkoda że Gil0 nie podał w jakim kamuflażu ... było by znacznie łatwiej kombinować ...

 

Jak patrzyć na coś co chwile podziała to : klik.

A jak na gwałt cokolwiek i liczyć się że po paru strzelaniach będzie szmata to klik.

Link to post
Share on other sites

Do tego drugiego co dałeś to wg mnie wejdą max 4magi. To już lepiej kopie blackhawk'owego chesta :) A można i oryginał wyrwać do lub za te 200 :)

 

1. Nie wiesz ile owy użytkownik ma magazynków. A nawet gdyby. 4x500 (opcja Hi-cap) daje 2k kulek. W swoich nędznych 8 ładownicach z realcapami mam ~280 kulek... Liczba ładownic do ilości przenoszonego kompozytu ma się nijak.

 

2. Świetnie. Znajdź mi tą kopię za 38 złotych. Napisałem:

A jak na gwałt cokolwiek i liczyć się że po paru strzelaniach będzie szmata

Ergo. To nie jest kamizelka która ma spełniać jakiekolwiek standardy co do żywotności. Ma być kupiona na chwilę i dokładnie tyle wytrzymać, za sumę mniejszą niż podwójna ładownica CQB z M/L.

Link to post
Share on other sites

Dupa Jasiu, pierdzi Stasiu. To tak do ogółu wypowiedzi bo mi się nie chce wdawać w niepotrzebne dywagacje na temat tego ile GilO ma magazynków i jakich. Chciał kupić bandolier, a zazwyczaj on mieści takowych 6.

Ale dopóki się dokładnie nasz założyciel tematu nie określi to możemy sobie pogadać co najwyżej i nic z tego nie będzie oprócz typowych przepychanek.

yo

Link to post
Share on other sites

Ale to już mniejsza o to przepraszam chłopaki ale chciałem wiedziec informacje jedynie na temat tej kamizelki a ,że każdy chciałby doradzic rozumiem was. Na razie interesuje mnie jedynie ta kamizelka, czekam dalej.

 

Serdecznie pozdrawiam Gilo.

Link to post
Share on other sites

Nie mam tej kamizelki ale podpowiem ci tak. Nie wygląda na zgodną ze standardem PALS (odstęp między taśmami). Jest tania, biorąc pod uwagę ilość ładownic, co wcale nie jest zaletą, sugeruje zaś jakość materiałów i szycia. Regulacja obwodu na sznurku, nie taśmach, a więc powolna i kłopotliwa. Zaleta siatki znika wobec obszycia taką ilością taśm. Coś tam o mocowaniu za pomocą rzepa czytam - rzep się zużywa, wyciera i brudzi, też wtopa. Ładownice na magi są kiepsko zaprojektowane. Dwa magi ledwo trzymają i nie mają gum w żadnej formie. Dla mnie to bubel na który szkoda kasy.

Dozbieraj jeszcze 100 i możesz zacząć myśleć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...