Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. kupilem urzywanego kalacha cm.042. po przebiegu ok. 10000bb. chce wiedziec co wymienic, a co ewentualnie z tuningowac aby poprawic osiagi i niezawodnosc. myslalem nad preclufka http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6052 swoja droga nie wiem jaka jest w stocku w tym modelu. No i gumke systemy zalozyc. cos w gb moze jeszcze.?

dzieki i pozdro.

Link to post
Share on other sites

Zwierzu na tych samych stockowych zębatkach ma M150 albo M160 (nie pamiętam).

Co to za różnica gdzie kupisz gumkę systemy? Dostaniesz je prawie wszędzie, w specshopie, na zbrojowni itd.

podstawową różnicę miedzy metalową a plastikową komorą HU chyba znasz, a pozostałe to między innymi taka, że plastik lepiej się formuje więc mogą być lepiej wykonane, chociaż teraz już takich technologii używają producenci że sam nie wiem. Ostatnio widziałem na stronie głównej WMASG artykuł w którym m.in. była komora z aluminium lotniczego wykonana w technologii CNC i o ile mnie pamięć nie myli to można ją nabyć w sklepie crazybee.

Link to post
Share on other sites

SlayerASG dokładnie mam na takich zębach m150 guardera.

 

Robiłem koledze cm.042 jako replika wsparcia, wstawione zostały sp140 guardera, tłok JBU, ciche głowice systemy, dysza JBU, preca systemy i gumka systemy. Na takiej konfiguracji było 520fps, przebieg określaliśmy z kolegą na jakieś 70 tyś kulek . Replika chodziła na bardzo wysokim ROFie, długie serie i 2 drumy po 2500 do tego. Pierwsze co padło to szkielet, później poprzekładaliśmy te elementy co wytrzymały do cm.048m, świeże sp140 i 530 fps kolega ma.

 

Gumka systema, lufa systema. W tej cenie lepiej nie da sie.

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sam miałem CM.042 i muszę stwierdzić że to bardzo miła replika :uśmiech:

Jedyne zastrzeżenie jakie miałem to lekko chwiejąca(niedokręcona) kolba i chwyt przedni.

Szczerzę mogę polecić tą replikę....

 

Pozdrawiam forzamilan

 

PS Zwierzu, CM.042 z DRUMem na 2500 BB wygląda zabójczo 8-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...