Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metalowe magazynki do M4


Recommended Posts

Dotychczas używałem w mojej emce (G&P) plastikowych realcapów stara i lowcapów p-mag (również stara). Chciałem je wymienić na metalowe magi. Kiedyś miałem kilka sztuk Classic Army, ale szybko łamały się w nich zęby trzymające wnętrze maga w metalowej obudowie, a przy używaniu ciaśniejszych ładownic nie raz udawało się wyciągnąć samą obudowę z ładownicy.

 

Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre magi metalowe, które nie posiadają defektu magazynków CA? Najbardziej zależy mi na możliwości ich dociążenia, a tej plastikowe stary nie mają.

 

Dobrze rozwiązane jest to w magazynku, który dostałem z repliką - mam śrubkę, którą wnętrze maga jest przykręcone do dna obudowy. Ale ten mag czasami podaje kulki, a czasami nie i dlatego szukam alternatywy. Buszując po sklepach ciężko znaleźć (mi się nie udało) fotek magazynków, na których byłoby pokazane dno wskazujące na obecność (lub nie) wspomnianej śrubki.

 

Mam nadzieję, że ten temat nie został wcześniej poruszony bo już kiedyś pytałem się o podobną rzecz i mój post został skasowany. Wyszukiwarka mi nie pomogła w tej sprawie.

Link to post
Share on other sites

Mam 6 PJ i używałem ich w emce G&P.

 

3 siedziały dobrze w gnieździe, 3 latały i trzeba było podkleić, żeby podawały :D. Panom z chin gratulujemy równych foremek ;).

 

Było to z początku frustrujące, bo w sklepie przestrzelali jeden magazynek, wszystko było ok, a na strzelance wsadziłem inny i nie podał kulek (bo za luźno siedział w gnieździe), gdy miałem wroga przed lufą :F.

 

Też zależało mi na metalu, a 29 złotych super cena. Niestety, też mają tendencję do wypinania się środków.

 

Magi kupowałem jakieś pół roku temu. Nie wiem czy coś zmienili do tej pory...

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites
Mam 6 PJ i używałem ich w emce G&P.

 

3 siedziały dobrze w gnieździe, 3 latały i trzeba było podkleić, żeby podawały

Ja nie pamiętam ile mam... 15? 17? I nie spotkałem się z tym problemem.

 

Niestety, też mają tendencję do wypinania się środków.
A to prawda, w 1 czy 2 mam taki problem, ale nie jest zbyt uciążliwy.

 

Magi kupowałem jakieś pół roku temu. Nie wiem czy coś zmienili do tej pory...
Ja dużo wcześniej... 2? 3 lata?
Link to post
Share on other sites

Ja uzywam midow Boyi (120 kulek, ale koncowka kulek cholernie ciezko wchodzi) w Deep Fire i sa ok. Aczkolwiek uzywam ich tylko 2 miechy.

 

A co do CA - racja. Mi po wyjeciu z opakowania, wlozeniu a nastepnie wyjeciu z repliki zostalo w rece tylko "body" magazynka metalowe (plastik został w gniezdzie magazynka). Tak wiec jeden nieotwarty oddalem a drugiego skleilem tasma taktyczna i bangla.

Link to post
Share on other sites

W sumie mam 15 P&J. 4 lowy sprzed 3 lat marki A&K. 7 lowów sprzed 1,5 roku, 3 sprzed około 7-8 miesięcy te były grubsze od pozostałych i musaiłem je piłować coby weszły do gniazda, 1 sprzed 2 miesięcy węższy od reszty łatwo wchodzi i sam wypada po zwolnieniu przycisku w przeciwieństwie do poprzednich. Rożni się od innych ponieważ jest szary.

 

Wszystkie podają replika emka CA konfig w profilu. Wypadanie środków zaobserwowane w 2 magach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@Ohtar

 

Używam 10 mid-capów G&P i nie mam żadnych problemów. Środek jest trzymany przez śrubeczkę, a same magi świetnie podają (kulki G&G, Guarder, Madbull). W prawdzie są dość u nas drogie, ale wg. mnie warto. No i jakbyś dobrze poszukał w pewnych wschodnich sklepach, znalazłbyś je w rozsądniejszych cenach. ;)

 

I na pewno nie miałbyś problemy z ich pasowaniem do gniazda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...