Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG] PSG-1 TM


Recommended Posts

Ja złożyłem na FTK`u 300% Systemy i prawdę mówiąc nie jestem pewien czy nie ma tam bore-up`a. Stockowa dysza nie wchodziła/wchodziła bardzo ciężko na gł. cyl. z zestawu, oczywiście dysza z zestawu miała dość spory luz na stockowej gł. cyl.

 

Co do "przerywnika”, o który było pytanie wcześniej, myślę, że nie jest prawdą, że szybko "wysiada". Dźwignia/przerywnik jest zrobiona z "metalu" a przerywa obwód przez rozłączenie plastikowej części spustu, moim zdaniem to będzie działać i działać. Egzemplarz, który robiłem nie był jakiś nowy, nawet bym powiedział, że po sporym przebiegu a zespół przerywacza ognia nie wykazywał większego zużycia.

 

FTK nie ma wpływu na działanie "przerywacza"

Edited by memphis3
Link to post
Share on other sites

Co do przerywnika to w moim PSG wyraźnie widać jego zużycie, co zmusiło mnie do wyciągnięcia go i przerobienia repliki na automat. Teraz mam pewność że problem się nie powtórzy, a z springiem 300% spokojnie można wyczuć spust tak, że oddajesz 1 strzał i ani kulki więcej. Powoli już sobie tak wyrabiam palec, że najpierw oddaje strzał, a potem naciągam spring na max (tak jak to ma miejsce, gdy przerywnik jest zamontowany).

 

Problem z przerywnikiem pojawiał się już u kilku osób wypowiadających się na tym forum, więc myślę że jako wadę modelu niemożna tego zaliczyć. Poza tym opinię tą również podzielają serwisanci ASGshopu (gdzie wymontowywano mi ów przerywnik).

 

Przerywnikowi w PSG wyraźnie mówię NIE :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...