Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG] PSG-1 TM


Recommended Posts

Zamiarzam Kupić Psg 1ynke i czytałem na stronce

tommygun.pl

że ma on taki sam zasieg jak nieco tańsze moedele i nieda sie go zwiekszyć bez upgradów.Ponieważ nieznalazłem niczego na ten temat na forum wiec sie chciałem zapytać co mógłbym zrobić aby poprawić skuteczny zasieg tej broni bez spaprania oryginału...zależy mi aby przeróbki niezbyt ingerowały w budowe samej broni...i żeby w razie czego można było wrócić do stanu pierwotnego gdyż broń bedzie na gwarancji a mi zależy aby jej nietracić...dzieki za odpowiedź pozdro

Link to post
Share on other sites

Kazda ingerencja wewnatrz modelu powoduje utrate gwarancji.

Po drugie to leci tak :

- wymieniasz lufe

- caly gearbox

a stary zostawiasz sobie na pozniej.

 

Tylko nie wiem po co ci gwarancja wtedy bo jak ci pojda czesci to i tak nie te gwarancyjne.

Polecam kupic od razu PSG1 upgreadowany (chociaz jak to mowia - przerobki robisz na wlasna odpowiedzialnosc i uszkodzenia, ktore moga powstac w trakcie eksploatacji sa niestety twoja sprawa).

 

A co do mocy to jest taka sama jak reszty stock'owych replik TM.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

a na ile takie upgredy zwiększają zasięg? Tez przymierzam się do PSG ale jako ze to broń snajperska nie uśmiecha i się podchodzenie do przeciwnika na 5 m coby pewny strzał oddać (choć było by to ciekawe:)

 

ma ktoS może PSG po upgreadach i może się podzielić informacją nt zasięgu?

 

pozdrawiam

 

YOdi

Link to post
Share on other sites

Dzizys ludzie nie mają, nie widzieli a się wypowiadają !

Posiadam PSG-1, w kolbę spokojnie wchodzi batka 10,8V 1700mAh z MG (połączenie mini i sticka). Zasięg ma nieco większy niż stokowy elektryk TM (miałem mp5a2 tlf ca i bliżej strzelało niż psg), skupienie na stocku jest bardzo dobre, a jak się założy precke to wręcz wyśmienite. Co do tiuningu: szkielet gearboxa jest w miarę solidny, ma niestety jedną wadę, mianowicie wewnątrz znajduje się element o kształcie litery "U' pełni on role przerywacza styku, niestety ten element jest zbyt słaby by wytrzymać długie eksploatowanie na FTK Systemy, należy go dorobić ze stali :P (nie jest to takie trudne, ale trzeba mieć dojścia do odpowiednich narzędzi i maszyn)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nie ma problemu z baterią. Ja w swoim wstawiłem 9.6V na ogniwach Large KAN 3000 mAh. trzeba tylko wyłamać przegrodę w kolbie i zlutować pakiet np. w ten sposób

 

bateria_psg.jpg

 

sorki za jakość, ale robiłem na szybko

 

ta bateria ma jeszcze jeden plus, PSG nie ciąży wreszcie na przód

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Po zamontowaniu FTK Systemy 300% przyrost mocy do 345FPS. Jednak mimo założenia "mosfetu" konieczna jest wymiana stockowego silnika EG700 na silnik o dużym momencie obrotowym (wcześniej pisano o tym). Większych problemów ze złożeniem wszystkiego do kupy nie odnotowałem. Co do zmiany singla na full auto należy wyjąć dźwignię zwalniania sprężyny. Ale (oczywiście to moje zdanie) cały urok PSG zniknie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...