Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prelude to the European Campaign WW2 2010


Recommended Posts

  • 1 month later...

mam nowe dodatki do regulaminu, ale nie mam programu do korrekcji jezyka polskiego, i mnie tutaj moderatorzy powiesza jezeli cokolwiek nie poprawionego napisze wiec prosze troche poczekac.

Jak na temat miejsca to czekamy by policja dala nam zgode, ale skoro wakacje sa to moze to troche zajac.

Link to post
Share on other sites

Ja nadal podtrzymuję możliwość imprezy na MRU jeśli nie macie terenu, tylko trzeba miesiąc wcześniej dać zielone światło aby załatwić teren. Jeśli ma to być pierwszy międzynarodowy polski zlot, historyczne miejsce doda prestiżu i zachęci grupy zagraniczne w kolejnych latach.

Link to post
Share on other sites

wyśle ci PM'a Woj-Tas.

 

Jestem już w Polsce i oto są nowe i przerobione zasady :)

 

 

Zmieniony regulamin i dodatki:

 

 

+ Dopuszczamy teraz bron współczesną która najbardziej podobna jest do realiów, takie jak dla sil alianckich M14, jak i Sil Osi, AK 47. Wszystkie te bronie maja być pozbawione dodatków tak jak lunety, kolimatory itd.

 

+ Sila fps pistoletów maszynowych została podniesiona do 450fps, ale w budynkach dalej obowiązuje 350fps lub single 450fps.

 

+ Informacja na temat amunicji jest dostępna w sekcji głównej.

Edited by MikoWolf
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...