Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obiecanki cacanki....a porównania Ruger MK1 vs. M24 Tanaki-nie będzie.Przynajmnej nie z mojej strony (o ile ktoś na nią czekał).Po kolejnym przesunięciu czasu oczekiwania na Rugera zmieniłem zdanie (czekam na niego z jóż zapłaconą kasą od stycznia),i postanowiłem wziąc coś innego.Właśnie jutro ide przestrzelić na kumplach z oddziału moje M3Shorty.Przykro mi naprawde jeśli komuś zależało na opisie.To przesuwanie daty -to nie wina MGuna,ale i tak dostałem to o czym marzyłem kiedyś....

 

pozdro 4All

 

ps

na pytanie o częsci do Rugera,nie dostałem odpowiedzi :(

Link to post
Share on other sites

Haszczu dzisiaj 22 czy to znaczy ze moge go zamowic?...  

 

dlaczego w tym sklepie nie ma cen?  i why all po angielsku ;/

 

dziwny ten sklep, nie ma cen etc, jest tam jakis telefon?

 

Cześć Venom.

 

Jeśli mówimy o Capri to zarówno ceny jak i język sa dość klarowne ;).

Co do terminu na Rugera- zadzwoń i zapytaj :]

 

Na priv podaję Ci numer do przedstawiciela Capri. Jeśli rzeczony sprzedawca nie ma nic przeciwko, możnaby go podać na forum.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie wiem jak z głośnością,nie słyszałem dłógiego,ale krótki hałasuje aż miło-z kilkudziesięciu metrów sprawia wrażenie łamanego patyka.Co do tłumika-wiem że to cudo am niestanardowy gwint na ryju :D -przejściówka obowiązkowa (czyt.dodatkowy wydatek)

 

pozdr pi

Link to post
Share on other sites

u nas chłopcy testowali X-One i Skypery (oba z uvex) na M24 Tanaki.Nie przebiły.Ale proponuje z metra pociągnąć dla pewności (najlepiej z ciężkich kulek tak 0,43/0,46 jak już ma siąść to pełną mocą)

 

pozdr pi

Link to post
Share on other sites

Dobry.

 

Dwa dni temu wyjąłem z pudełka Mk1. Muszę powiedzieć że w rzeczywistości Carbine wygląda b. dobrze, w kazdym razie prezentuje się zupełnie inaczej niż na zdjęciach w internetowych sklepach etc. Wygląda naprawde solidnie, skromnie oraz ubogo ale solidnie.

Nie wypowiem się na tą chwilę odnośnie dokładnego zasięgu. W pierwszy dzień użytkowania wystrzelałem ok. 700 sztuk bb, a hop up według mnie nie jest jeszcze ustawiony tak jak być powinien. Czekam na bezwietrzny dzień o kulki 0.28/0.33, bo 0.25 są niezbyt precyzyjne na dalekie odległości i przy najmniejszych podmuchach w okolicy tor lotu zakrzywia się w zależności od dobrodziejstw natury.

Generalnie jestem b. zadowolony z zakupu.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Do tej pory chyba tylko jednemu Użytkownikowi Mk1 pękła komora hopupa w wyniku wstawienia lufy ~6.04mm. Spowodowane to było bodajże większymi naprężeniami przy pracy śrubki dociskającej gumkę.

Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim czymś? Chciałem dowiedzieć się głównie, czy był to przypadek jednostkowy, czy należy miec na uwadze taki fakt posiadając rugera i lufę z castoramy :]

Link to post
Share on other sites

witam

 

ja mam pytanie odnosnie tlumikow. kontaktowalem sie z machinegun i powiedzieli mi ze jak cos tosciagac elementy na wlasna reke bo oni nie wiedza czy cos sie w najblizszej przyszlosci pokaze. dlatego pytam- czy ktos sobie poradzil z wmontowaniem standartowego tlumika na RUGERA?

bo nie wiem czy isc do slusarza/tokarza i bulic za przejsciowke 70zl czy moze ktos juz wypatentowal inny sposob? oczywiscie mowie o wersji stockowej bo nie stac mnei teraz przerobke lufy wewn

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

ello

Takze otrzymalem rugera kilka dni temu. W pełni zgadzam sie z piotreskym- karabinek choc sam w sobie ubogi to wykonany solidnie ( w realu napewno wyglada lepiej niz na zdjeciach)

Co do mocy i gazozernosci to poki co sie nie wypowiadam poniewaz nie bylo jescze okazji wyregulowac hop- up (narazie kulki lataja na lewo i prawo po wylocie z lufy:) )

Pozdro

Link to post
Share on other sites
witam to masz za lekkie ;) bo powinny w górę i dół... spróbuj z cięższymi 0.25 0.28 0.33 pozdro

 

Zgadza się. Obserwując tor kulki już przy malutkich podmuchach stwierdziłem, że minimum to 0.28. Kulka musi poprostu lecieć pewnie a nie "ślizgać" się w powietrzu :)

 

Pozdrawiam

Piotr

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...