Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szukałem na forum, ale nie znalazłem żadnych informacji na temat tego gaziaka. Podstawowe pytanie brzmi: Czy warto kupić? Z tego co widzę na capri asg glock wygląda dość poważnie. Oznaczenia ostrej wersji, brak białej farby, metalowy zamek, waga również zbliżona. Z opisu wynika, że to dobra oferta. Cena również przemawia za kupnem. Spotkał się ktoś już z tą repliką?? Jak wrażenia z użytkowania? Na co zwracać uwagę?? Powiem tylko, że od dłuższego czasu nosze się z zakupem repliki Glocka, koniecznie w wersji jedynej słusznej czyli 17. Myślałem nad R17, ale razi nie co błyszczący korpus. Porównując do fotek CA ich Glock tak nie błyszczy.

 

Link do repliki

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z wyglądu zewnętrznego i magazynka wnioskuje,że to kopia TM'ki, czyli w praktyce najlepszego systemu pod Glocki.

Wg mnie za 288zł (na capri) warto!

W tej cenie normalnie jest Glock z KJW. A tutaj dostajesz pełnowymiarowe G17 z oznaczeniami.

 

Osobiście bym zaryzykował :)

Link to post
Share on other sites

Recenzja pojawiła się jak na zamówienie. 8) Wydaje się, że można zaryzykować kupno tej repliki. Jest co prawdę kilka "ale". Przede wszystkim brak licencji. Nie zauważyłem tego na początku oglądania fotek, jak również niedopracowany hop up. Chyba najrozsądniej będzie poczekać na opinie użytkowników, którzy sprawdzą Glocka w boju i opiszą swoje spostrzeżenia.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przed pojawieniem się recenzji byłem nawet zainteresowany, cena, cena, cena... ale teraz już na pewno nie kupię. W porównaniu do Glocka KSC, którego kiedyś użytkowałem CA jest o wiele gorsze. CA skopiowało od KSC stopkę magazynka, która osłania zawór, przyznam, że bardzo mi się to podobało. Ale po co umieszczać napis Classic Army, no po co...

 

To samo z oznaczeniami na korpusie. Oglądając repliki KSC-KWA można stwierdzić, że lepszy jest brak oznaczeń, niż badziewne oznaczenia.

Ale wracając do KSC, z lewej strony pistoletu na rękojeści w oryginale powinien być napis Glock w kwadraciku, KSC nie ma tego oznaczenia, co według mnie jest o wiele lepsze od napisu (bo nie oznaczenia:) Classic Army...

 

KSC posiada również metalowe szczęki magazynka i metalowy podajnik kulek.

Jako minus napiszę, że w KSC magazynek w chwycie miał spore luzy, nie wiem jak jest w tym przypadku.

 

A teraz chyba najważniejszy minus, nie wiem czy jestem aż tak wybredny, ale jakoś nie mogę kupić jakiejś repliki, wiedząc z góry, że po zakupie nowej repliki na starcie muszę w niej coś przerobić bo po prostu tak ją produkują..mówię o komorze hop up.

Pewnie większość z was po prostu weźmie pilnik i to przerobi, ale dla mnie jest to wielkie zaniedbanie.

 

Zobaczymy, może ten problem w innych egzemplarzach się nie pojawi (w końcu to nie chińczyk i nie loteria) ciekaw też jestem co z ta blokadą zamka?

 

Zanim mnie ktoś zjedzie, tak wiem, że CA dopiero zaczyna przygodę z klamkami i mam nadzieję, że następne produkty będą już pozbawione wad:)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A biorąc pod uwagę że w publikowanych recenzjach nawet nędzne repliki otrzymywały sporo pochwał i że recenzje nie są obiektywne do końca to tą recenzję pomnożymy jeszcze przez współczynnik niewiarygodności (hahahah) to ja bym nie kupił. Z resztą nie jestem fanem produktów CA i znając produkty tej firmy w kategorii elektryków- nie kupił bym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...