Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]M24 sprężyna 300%


Recommended Posts

Stig z twojego opisu wnioskuje, że będzie to problem siły, którą musiałbyś włożyć aby tą sprężynę naciągnać. Mogło by Ci to sprawić nie lada trudność a dobrze wiemy, że na polu walki licy się każda sekunda ;)

 

Druga sprawa sprężyna 300 % w M24 daje 540 fps na co już trzebna uważać. Tzn uważać na innych ;) Skolei do sprężyny 300 % musisz mieć zestaw cylindra ażeby standardowe bebechy Ci się nie rozwalily :)

Link to post
Share on other sites

heya.

 

Widze że nie wiesz za bardzo co wybrać. heh.... ja tez tak miałem pare razy:) Sprężyniak z zestawem 300%...hmm...jeśli chodzi o naciąganie to podzielam zdanie KaTa. to wcale nie takie trudne i ciężkie, tak jak to jak niektórzy panikuja że 500fps to granica taka psychiczne ze szok!! 500fps czy tam 550 to wcale nie tak dużo. Trzeba mieć głowę tylko i jej urzywać czasem no bo z 10metrów w gogle to już niebardzo.... Poza tym po prostu dalej możesz strzelić i szybciej kulka leci :wink: Sam bym chciał sobie sprawić nowiutkie M24 z 550fpsami... mmm.... Ale aps nie jest zły. Polecam m24.

 

pozdro, Raszyd

Link to post
Share on other sites

Na otwartym polu, przy bezwietrznej pogodnie i kiedy nasz cel sie nie porusza mozna trafic czlowieka nawet i z 70-80m, tylko takie idealne warunki sie praktycznie nie zdazaja :)

W lesie, gdzie czesto trzeba strzelac przez krzaki itp nie zdazyly mi sie jeszcze celne strzaly powyzej 50-60m. Z reguly trzeba robic poprawke.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Obejrzyj cylinder, glowice cylindra, tlok i czesci mechnizmu spustowego np takie zabki, o ktore przy naciaganiu blokuje sie tlok. Jesli nie sa jakos w widoczny sposob wyrobione/uszkodzone to mysle, ze mozna smialo kupic uzywany. Zreszta jak cos ci pojdzie to bedziesz musial wymienic z reguly jedna czesc, ktora kosztuje tylko ulamek kosztow zakupu nowego zestawu upgradowanych czesci. No i nie bedziesz musial biegac ze stockiem, tylko od razu bedziesz mial odpowiednia przewage zasiegu.

Link to post
Share on other sites

ja bynajmniej nie znalazlem, szukalem swego czasu w wiekszych sklepach (WGC, ReadWolf, Safara) pare topicow nizej tez byl watek o sprezynie 300% tam w jednym z postow KaT pisze, ze tez nie znalazl. Trzeba kombinowac z innymi lufami... Ciekawe czy ktos z posiadaczy M24 CA ma taka lufe i jak ja dorobil

Link to post
Share on other sites

Miałem niedawno okazję pobawić się M24 CA ze sprężyną 300%. To jest masakra. Nie należe do wątłych osób ale z naciąganiem mam poważne kłopoty... Gdybym chciał sobie takie cuś sprawić to ukłoniłaby się siłownia :)

 

I druga sprawa... Ten produkt CA prosto z pudełka jest do dupy. Co z tego, że kulka leci i leci i leci, jak ledwo w stodołe na wiekszych odległościach trafia? Sam znalazłem się pod ostrzałem z odleglosci 40-45 m, chowając się za niewielkim drzewem (na pewno moje wielkie dupsko i torba na maske z za niego wystawały) I co? Kupa! Ze 30 strzałów i wszystko dookoła zostało trafione tylko nie mój zad.

 

Patrząc przez pryzmat zabawy w lesie (a przynajmniej tym co my się bawimy) moim zdaniem ta snajpa jest wielkim nieporozumieniem. Trzeba znaleść cel co najmniej wielkości torsu dorosłego człowieka podczas gdy większość celów to wielkość od głowy i pośladka do łokcia i kolana.....

Link to post
Share on other sites

M24 slynie z ciekiego naciagu i ciezkiego spustu po silnym upg :)

Nie wiem jak sprawuje sie w stocku, ale ja swoim APS z powodzeniem walczylem z AEGami. Zasieg skuteczny mialem w granicach zasiegu maksymalnego stockowego AEGa TM :)

Cos mi sie wydaje, ze ten model nie byl do konca poprawnie ustawiony. Z 50

metrow to ja mam skupienie rzedu gora 15 cm.

Link to post
Share on other sites

heya.

 

HESUS!! Jak to?? M24 550fps jest aż tak mało celne?? Proszę o wypowiedź osoby, które wiedzą na 100% jak to jest. Oczywiście przy kulkach min. 0,33g (tego chyba nie musze pisać)....Kurde a chce se kupić dokładnie to...

Kto mnie uspokoi???!!! Kurde... To prawda? fuck..

 

pozdro, Rash

Link to post
Share on other sites

Hmm

 

...

HESUS!! Jak to?? M24 550fps jest aż tak mało celne??

...

 

też chciałbym się dowiedzieć czy to prawda. Bo mam zamiar sprowadzić sobie M24 CA z dosyć mocnym upgrejdem :) (jest taki na www.uncompany.com za 360$ zdaje się)

Mam nadzieję że kiepska celność wynikała ze słabego obeznania się z Tą bronią (nie napiszę przecież że z kiepskich umiejętności strzelca :) )

 

Może ktoś kto posiada takową broń lub posiadał mógłby rozjaśnić sytuację :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...