Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś z rodziny ak do 800zł


Recommended Posts

Witam :) Wciąż nie moge się zdecydować z wyborem ak ;/ jedni radzą taki a inni taki no i nie wiem... :/ Szukam ak lub coś jak beryl do 800zl , dość dobrego i w miarę mało awaryjnego. Coś z metalu i drewna, Kolba najlepiej składana do czerwonej taktyki oraz czarnej no i żeby była dość ok do zielonej taktyki.

Cena niestety taka jaka jest :poddanie:

Jakaś cymka 48s cos w tym styluuu

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam RK-10 SW (FS). Posiadam go obecnie, wcześniej miałem cymkę 048M. Obydwa karabinki (repliki) świetnie wykonane, z żadnym nie miałem żadnych problemów, Cymki nowej generacji to klasa sama w sobie, Dboys'y również poprawione w stosunku do starszych - ogólnie strzelają(ły) bardzo podobnie, jedyna sprawa jest taka, że RK-10SW jest poprostu lepiej wykonany - bardziej realistycznie, solidnie (co nie znaczy, że cymka jest tandetna! Po prostu gorsza pod tym względem), wygląda jak oryginał. A do tego jest trochę tańszy. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Niby jak się kogoś nieprzytomnego ewakuuje to mniejsze ryzyko uderzenia go kolbą ;D

Ale co nie zmienia faktu że cyma 0,48 lub 0,40 [berylo podobne]

 

 

WTF?!...według Twojej typologi wszystkie AK można by podciągnąć pod 'berylo podobne'.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...