Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skracanie lufy precyzyjnej SRC


Recommended Posts

Sieam.Mam pytanie czy jak przytne lufe precyzyjną SRC 510mm o jakies 10 cm to nic sie nie stanie tzn.czy nie straci swoich właściwości precyzyjnych :lol: i czy wystarczy ją na tokarce przyciąc czy jeszcze trzeba coś zrobić?? Prosze o szybką odpowiedz 8)

Edited by lipek12
Link to post
Share on other sites

czy jeszcze trzeba coś zrobić??

Tak, koronę lufy.

Może nie ma takiego wpływu na celność jak przy normalnym pocisku, ale nie widziałem nawet chińskiej lufy bez korony, wszystkie mają.

Co do samej lufy, jeśli jest pokryta czymś wewnątrz, np. teflonem, to zapomnij o cięciu.

Link to post
Share on other sites

Tak, koronę lufy.

Może nie ma takiego wpływu na celność jak przy normalnym pocisku, ale nie widziałem nawet chińskiej lufy bez korony, wszystkie mają.

Co do samej lufy, jeśli jest pokryta czymś wewnątrz, np. teflonem, to zapomnij o cięciu.

 

Co do korony to akurat nie jest konieczna - zero różnicy w celności na promyku 363 mm (bez przeróbek) i skróconym ( z 500mm do 280mm).

 

SRC jest jest jednak lufą mosiężną, chromowaną - nie wiem jak zachowa się warstwa chromu po skróceniu tym bardziej że SRC z jakości nie słynie...

Edited by Wolfi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...