Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomocy ! Cm 0.28 s


Recommended Posts

Witam

Pisze gdyż nie wiem dlaczego zębatka która wychodzi z silnika ślizga się na tej następnej. Tzn. gdy naciskam na spust z wnętrza broni dobiega taki piskliwy odgłos. Po zdjęciu rączki i wyjęciu silnika stwierdziłem że właśnie zębatka z silnika ślizga się na tej dużej. Może to być spowodowane np. tym że zębatka jest zbyt mocno dokręcona ?? Pistolet strzelał i nagle przestał.

Proszę o pomoc !!

Link to post
Share on other sites

Witam

Pisze gdyż nie wiem dlaczego zębatka która wychodzi z silnika ślizga się na tej następnej. Tzn. gdy naciskam na spust z wnętrza broni dobiega taki piskliwy odgłos. Po zdjęciu rączki i wyjęciu silnika stwierdziłem że właśnie zębatka z silnika ślizga się na tej dużej. Może to być spowodowane np. tym że zębatka jest zbyt mocno dokręcona ?? Pistolet strzelał i nagle przestał.

Proszę o pomoc !!

Nic z tego nie rozumiem,i wątpię że ktokolwiek zrozumie,napisz to jeszcze raz i po ludzku. ;-)

 

Najprawdopodobniej poszła środkowa zębatka.

Link to post
Share on other sites

Hehe :D

 

Strasznie chaotycznie opisane..

Na 100% poszła zębatka..

Pytanie tylko która ;)

Ja obstawiam środkową bo one się najczęściej je.. rozwalają..

Nie opłaca się wymieniać w CM 028

chyba że chcesz tam zrobić eXtra tuning ;)

Link to post
Share on other sites

Ta silnikowa wygląda dobrze.

 

Może to wina innych, a może tego, że masz takie luzy na łożyskach (jakie ja miałem) + złe podkładkowanie, że ta silnikowa "nie sięga" do następnej zębatki??

Dobrze by było jakbyś dał zdjęcie rozłożonego GB i wszystkich zębatek, jeśli jesteś w stanie.

Link to post
Share on other sites
Troche dziwnie wygląda ten gearbox. Jakby był z białego plastiku.

 

Zaryzykuję stwierdzenie, że JEST z białego plastiku... :-F

 

Gearbox rozebrać musisz. Ja pierwszy raz to robiłem właśnie w oparciu o fimik i nie sprawiło mi to trudności, więc odwagi! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Tzn. gdy naciskam na spust z wnętrza broni dobiega taki piskliwy odgłos. Po zdjęciu rączki i wyjęciu silnika stwierdziłem że właśnie zębatka z silnika ślizga się na tej dużej.

 

A skąd takie wnioski panie? Fakt, GB jest plastikowy, silnikowa też, więc i reszta pewnie też. Obstawiam, że poszła któraś z zębatek w GB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...