Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe CM.041 strzela TYLKO serią. Pomocy !


Recommended Posts

Witam!

Dziś dostałem moją CM.041, po chwili pękła mi osłonka bezpiecznika, więc wstawiłem od razu nową z nowym kablem od bezpiecznika (troszeczkę cieńszym od oryginalnego) czyli możliwe że na jednym biegunie byłyby spadki napięcia.

 

Podładowałem batkę tak na 50 min i postanowiłem sprawdzić czy replika działa a tu niespodzianka- tylko ogień ciągły i blokada. Na pozycji ognia pojedynczego strzela serią. A niby taka udana seria.... Jeśli ktoś pomoże mi rozwiązać problem to będę dozgonnie wdzięczny..... Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Słuchaj dodzwoniłem się do serwisu, są bardzo zdziwieni i zapewnili mnie że nie straciłem gwarancji. Powiedzieli żebym naładował batke na full bo na słabej to możliwe że sie takie cyrki dzieją. Najwyżej powiedzieli żebym wysłał replikę do nich na ich koszt, oni to zrobią za darmo i mi jeszcze jakieś kuleczki dadzą gratis. Jestem więc szczęśliwy że zakupiłem replikę w tak profesjonalnym sklepie. Gdyby była z allegro---- radź sobie sam :)) Pozdro :))

Link to post
Share on other sites

Replikę dostałem 15 minut temu. Bezpiecznie zapakowana, wszystko naprawione, zanotowanie w umowie gwarancyjnej jakie części zostały wymienione, dorzucone 4 tys. kulek !?! Została wymieniona dźwignia przerywacza i sprawdzony system hop-up, bo prosiłem o to. Ja nie musiałem kompletnie za nic płacić, jedynie za wysyłkę w ich stronę. Sklep w pełni profesjonalny. Jeśli będę coś kupować z Airsoftu to tylko tam. Pozdro i dzięki za podpowiedzi !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...