Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Google uvex ultasonic


Recommended Posts

Witam

 

...co do goli nie kupuj ich w zadnym wypadku....qlka przebije szybke batalistyczna, zrobi dziure w oku i wyleci potylica...

 

Może czegos nie wiem ale użuwałem tych gogli ponad rok wymieniałem raz szybke. Dostałem w nie kilka razy. Testy u nas przeszły. Używa ich u nas cześć ludzi. Nie słyszałem zeby pęły.Jestem zaniepokojony jeśli one komuś pekły ( choś spokojny bo juz ich nie używam)

 

Jednak niestety parują

Link to post
Share on other sites

uzywalem ty gogli od kilku miechow zarowno w lecie jak i w zimie, moje spostrzezenia:

1. dobra jakos za niewielka cene, wygodne sa

2. sporo razy dostalem serie z AEGa po nich z roznych odleglosci i bylo wszystko ok

2. nie paruja na poczatku ale potem jak sie kilka razy za mocno przetrze szybke od srodka to jest juz masakra - paruja niesamowicie szybko i nie pomaga maczanie w mydle ani zadne antifogi, sposobem jest wymiana szybki na nowa z nowa powierzchnia przeciwdzialajaca parowaniu

 

reasumujac: jesli bedziesz wymienial co jakis czas szybke i nie tarl jej od srodka za czesto to bedzie ok

 

natomiast jesli masz wiecej kasy to polecam od razu kupic bolle tacticale - wtedy mozesz praktycznie zapomniec o pojeciu "parowanie", niestety bolle kosztuja 200 zl ale sa warte wydatku, u mnie sie skonczylo w ten sposob ze zamiast wydac 200 zl od razu na dobre gogle wydalem w sumie 70 za uvexy + 10 zl na antifogi do nich i w koncu 200 za bolle ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...